کد خبر: 464865 A

سرمربی تیم ملی ووشو گفت:به‌عنوان مسوول انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به‌عنوان سرپرست اعزام خواهم شد نه سرمربی.

به گزارش ایلنا، حسین اوجاقی مدعی است که تنها هدایت تیم ملی را در قهرمانی جهان برعهده دارد و مسوولیت تیم دانشجویان را برعهده ندارد.وی در این خصوص گفت: «من در تیم دانشجویان سرمربی نیستم. طبق آیین‌نامه‌ای که برای حضور در این مسابقات در اختیار ما قرار گرفته، باید دو مربی به یونیورسیاد اعزام کنیم که یکی در بخش تالو مردان است و یک نفر هم مربی ساندای خانم‌ها است. همین شرایط باعث شد که به‌عنوان مسوول انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به‌عنوان سرپرست اعزام شده و در کنار همه امور مربوط به این سفر، کارهای تیم ساندای مردان را نیز انجام دهم.»

سرمربی تیم ملی ادامه داد: «من فقط مسوولیت تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان را برعهده دارم. برای مسابقات کشورهای اسلامی و رده‌های سنی پایه نیز مربیان دیگری انتخاب می‌شوند.»

طبق برنامه فدراسیون ووشو قرار است کادر فنی و ورزشکارانی که به بازی‌های کشورهای اسلامی اعزام می‌شوند با تیمی که قرار است به رقابت‌های دانشجویان اعزام شود و هم‌چنین تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان متفاوت باشد.

این در حالی است که فدراسیون ووشو تلاش زیادی کرد تا برای سال آینده در بخش ساندا از مربیان طراز اول چینی استفاده کند و به دنبال جذب مربیان چینی بود اما این اتفاق در بخش ساندا رخ نداد.به این ترتیب تیم‌های ساندا همچنان با مربیان ایرانی اداره می‌شوند.

 

بازی تیم ملی سرمربی تیم ملی مردان مسابقات قهرمانی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر