کد خبر: 464870 A

محمدرضا عباسی، مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان که از شنیدن خبر محرومیتش تا اطلاع ثانوی از سوی کمیته اخلاق شوکه شده در این رابطه توضیح می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیاه جامگان در حالی که در تلاش برای کسب امتیازات لازم برای بقا در لیگ برتر است درگیر حواشی شده است. آن‌ها به تازگی توانستهاند اکبر میثاقیان را جانشین خداداد عزیزی کنند و البته اعلام حکم محرومیت عباسی به عنوان مدیرعامل این باشگاه با واکنش او همراه شد.

چند روز پیش از کمیته اخلاق تماس گرفتند و مرا دعوت کردند ولی به فدراسیون نرفتم و شاید مثل رحمتی چون به کمیته اخلاق نرفتم، محروم شدم. با این حال نمی‌دانم دلیل چنین محرومیتی چیست.
وی هم‌چنین درباره پیگیری دلایل محرومیتش تأکید کرد: باید پیگیر شوم تا علت آن را بفهمم. می‌خواهم با مهدی تاج صحبت کنم و حرف هایم را به او بزنم. قطعا تیم سیاه جامگان به روند خود ادامه می‌دهد و برای موفقیت تلاش می‌کند. من هم پیگیر هستم تا دلیل محرومیتم را بفهمم.
عباسی هم همانند مهدی رحمتی تهدیدهای خاص خودش را دارد و می‌گوید: حرف برای گفتن زیاد است اما باید ماجرای اصلی مشخص شود. من اصلا با کمیته اخلاق کاری ندارم و با آقای تاج صحبت می‌کنم. هر کسی می‌خواهند باشند چون اینجا فوتبال است، همه چیز فرق دارد.

 

سیاه جامگان علی عباسی مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر