کد خبر: 464948 A

رامین رضاییان که دیدار برابر الوحده را با توجه به تصمیم برانکو و اخراج از اردوی از دست داد، به برد این تیم برابر حریف اماراتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رامین رضاییان که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس محسوب می‌شود، به دلیل درگیری در اردوی این تیم در امارات از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شد و به تهران بازگشت. 

رضاییان که در تلاش بود نظر سرمربی عصبانی تیمش را برای بقا در اردو و همراهی این تیم جلب کند در نهایت مجبور به بازگشت شد تا از تهران جدال پرسپولیس و الوحده را تماشا کند. او در پایان این دیدار که با برتری نوستالژی شاگردان برانکو ایوانکوویچ بود نسبت به این برد واکنش نشان داد و آن را به هواداران این تیم تبریک گفت: " سلام به هواداران خوب پرسپولیس. برد امروز را به همه پرسپولیسی ها تبریک می‌گویم.

بی‌توجهی بازیکنان پرسپولیس به این برد و لایک نکردن آن از اتفاقات جالبی است که پیش از این رخ نداده بود و پیش از این تمام پست‌های او توسط بازیکنان این تیم لایک می‌شد. به نظر می‌رسد بازیکنان این تیم نیز از اتفاقاتی که مدافع ملی‌پوش پیش از جدال برابر الوحده رقم زده‌اند ناراحت هستند و اینگونه به آن واکنش نشان دادند. 

photo_2017-03-01_00-28-59

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ رامین رضاییان محسن مسلمان مهدی طارمی سروش رفیعی الوحده امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر