کد خبر: 464949 A

محمدرضا داورزنی، معاون وزارت ورزش و جوانان در خصوص مشکلات میان برانکو و کی‌روش و همچنین دعوت بازیکنان این تیم به اردو صحبت کرد.

در حاشیه برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی محمد رضا داورزنی درباره مسائل مختلف این روزهای ورزش اختلافات برانکو و کی‌روش که به بازیکنان کشیده شده و شایعه شده که بازیکنان پرسپولیس به اردو دعوت نخواهند شد واکنش نشان داد.. معاونت قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در این رابطه می‌گوید: این موضوع صحت ندارد و بازیکنان پرسپولیس در فهرست جدید تیم ملی هستند.

او درباره پیروزی‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نیز اشاره‌ای دارد: این بردها را تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعد هم ادامه داشته باشد. فکر نمی‌کنم سابقه داشته باشد که تیم‌های کشورمان مقابل عربستانی‌ها اینگونه بردهای مقتدرانه داشته باشند.

داورزنی درباره کمک‌هایی که به باشگاه استقلال خوزستان پیش از اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان صورت گرفت، نیز توضیحاتی می‌دهد: وزارت ورزش اجازه کمک نقدی به هیچ باشگاهی را ندارد اما در این راستا مکاتباتی را انجام داده‌ایم. فدراسیون هم در بخشی از این موضوع کمک کرد و حتی به صورت اعتباری نیز کمک‌هایی صورت گرفت.

 

پرسپولیس وزارت ورزش و جوانان برانکو ایوانکوویچ کارلوس کی‌روش محمدرضا داورزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر