کد خبر: 466076 A

کارلوس کی روش از دعوت بازیکنان آماده به جمع ملی پوشان برای دو دیدار حساس مقابل چین و قطر خبر داد تا دلهره بازیکنان پرسپولیس بابت احتمال عدم دعوت به این لیست کاهش یابد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال در آستانه بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم‌های قطر و چین درباره آمادگی بازیکنان و شرایط آنها می‌گوید: «در هفته‌های اخیر سیر تکاملی بازیکنانمان را مشاهده کرده و سعی بر این شد که حداکثر اطلاعات جمع‌آوری و در نهایت تصمیمات لازمه گرفته شود. این یکی از تکالیف متداول کادر ما، از جمله سرمربی تیم ملی است. در واقع پس از بررسی‌های مختلف از سوی کادر فنی به این نتیجه رسیدیم که شرایط بازیکنان در زمان حاضر مناسب است.»

او در خصوص فهرست اسامی بازیکنان در بازی‌های مقابل قطر و چین اینطور حرف می‌زند: «مثل همیشه با در نظر گرفتن گزارش‌هایی که از شرایط بازیکنان و همین طور اطلاعاتی که از باشگاه‌ها در اختیار داریم، بهترین بازیکنانی را که ما به آنها اعتقاد داریم و در شرایط بهتری برای خدمت به تیم ملی فوتبال ایران هستند، دعوت خواهیم کرد. طبق روند همیشگی یک فهرست آماده باش را دو هفته قبل از اولین بازی خواهیم داشت و اعلام اسامی نهایی در تاریخ ٢٨ اسفند انجام خواهد شد.»

کی‌روش درباره اینکه تیم ملی ایران خود را چگونه آماده این بازی‌ها خواهد کرد، معتقد است: «برنامه‌ها و پیش‌بینی‌های لازم، طبق خواسته‌های فدراسیون فوتبال ایران در حال پیگیری و انجام است و ما با در نظر گرفتن داشته‌هایمان بهترین‌ها را خواهیم داشت.»

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا این دو بازی سرنوشت ساز خواهند بود، می‌گوید: «مطمئنم که دو بازی ما مقابل قطر و چین نقش بسزایی در مسیر صعود به جام جهانی خواهند داشت، ولی نباید فراموش کنیم که تمامی بازی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.»

کارلوس کی روش اسامی بازیکنان تیم ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر