کد خبر: 466081 A

سپاهان اصفهان- ذوب‌آهن اصفهان

سپاهان و ذوب آهن امروز جدال بزرگ هفته بیست و سوم لیگ برتر را در اصفهان برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، جدال شاگردان عبدالله ویسی و ذوب آهن در شهرآورد بزرگ اصفهان؛ جدالی که می توان از آن انتظار دیداری زیبا و جذاب از سوی دو تیم را داشت و البته گفته می‌شود شکست در این بازی می‌تواند پایان هدایت هر کدام از مربیان دو تیم باشد.

یکشنبه 15/12/95، هفته بیست و سوم شانزدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه نقش جهان، ساعت: 16
داور : تورج حق وردی
کمک ها: حسین طالقانی، فرهاد مروجی


نگاه فنی
قبل از همین بازی در نیم‌فصل اول بود که با استعفای یحیی گل محمدی موافقت شد و مجتبی حسینی هدایت ذوب‌آهن را برعهده گرفت. این تیم هر سه بازی آخرش در لیگ را با شکست پشت سر گذاشته و در لیگ قهرمانان آسیا هم از دو بازی یک امتیاز به دست آورده است. آنها اولین بازی‌شان را در نقش جهان انجام می‌دهند. تیم سپاهان هم هر سه بازی آخرش را باخته و از این بابت عبدا... ویسی سرمربی این تیم شرایط خوبی روی نیمکت ندارد. او برای این بازی حساس احسان حاجی‌صفی، مهرداد محمدی و لی وینستون را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. هر دو مربی به دنبال طلسم شکنی هستند.

چهره های ویژه
مسعود حسن‌زاده
در فصل نقل و انتقالات ابتدای فصل از تیم ذوب‌آهن به سایپا رفت اما آنجا نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. او حالا برای دومین مرتبه مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد با این تفاوت که پیراهن سپاهان را به تن دارد. بدون شک تقابل مسعود حسن‌زاده با مدافعان ذوب‌آهن بسیار تماشایی خواهد بود.

مرتضی تبریزی
ذوب‌آهن بازی رفت را با دو گل مرتضی تبریزی شکست داد. این بازیکن در نیم‌فصل دوم پایش به گلزنی باز نشده و به همان نسبت هم تیمش در فار هجومی افت چشمگیری داشته است. این بازی می‌تواند برای تبریزی شروعی دوباره باشد. البته که مدافعان سپاهان به شکل بازی مهاجم ذوب‌آهن آشنا هستند.

ترکیب های احتمالی
سپاهان: دروازه‌بان: مهدی امینی- مدافعان میانی: شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی- مدافعان کناری: آرمین سهرابیان، سیدجلال عبدی - هافبک‌ها: جلال الدین علی محمدی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، سرور جباروف، فرید بهزادی کریمی- مهاجم: مسعود حسن‌زاده

ذوب آهن: دروازه‌بان: رشید مظاهری- مدافعان میانی: وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی- مدافعان کناری: مهرداد قنبری، علی حمام- هافبک‌ها: احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، مهدی رجب‌زاده، دانیال اسماعیلی‌فر- جری بنگستون مهاجم: مرتضی تبریزی

 

سپاهان اصفهان عبدالله ویسی ذوب آهن اصفهان مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر