کد خبر: 466164 A

مسی در بازی برابر سلتاویگو به مسئولان بارسلونا هشدار داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت گل، ستاره آرژانتینی بارسلونا بعد از به ثمر رساندن اولین گل خود در مقابل سلتاویگو با اشاره به تلفنی مرموز در دست خود به جایگاه مخصوص مدیران اشاره کرد و واکنشی عجیب از خود نشان داد.

llll

بارسلونا باید هر کاری انجام دهد تا بتواند لیونل مسی را در تیم خود نگه دارد و کاری کند که او خوشحال باشد. لیونل مسی می‌داند که چگونه باج بگیرد. برنده پنج توپ طلا می‌داند که چگونه از ژست‌ها و نقل قول‌های خود در رسانه‌ها استفاده کند تا نارضایتی خود را آشکار کند. زمانی که مسی درباره مسئله‌ای ناراحت است آن مسئله بررسی می‌شود.

در این بازی مهاجم آرژانتینی بارسلونا به جایگاه مخصوص مدیران اشاره کرد. او این واکنش را بعد از آن که با ضربه‌ای خیره کننده گلزنی کرد انجام داد.

lsd

پیشتر، «دیاریو گل» فاش کرده بود که مسی برای ماندن در نوکمپ شروطی تعیین کرده است و چندان از اوضاع حاکم بر باشگاه رضایت ندارد.

نیمار و سوارز در ماه‌های اخیر یک قرارداد جدید امضا کرده‌اند. اما تاخیر در تمدید قرارداد مرد اصلی نوکمپ تنش‌هایی را در بارسلونا به وجود آورده است، خصوصا بعد از اینکه یکی از مدیران این تیم، اسکار گرائو، در اوایل سال آن را یک «حس مشترک» نامیده بود.

بارسلونا لیونل مسی جوزپ بارتومئو سلتاویگو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر