کد خبر: 466254 A

برنامه مبارزات کاراته در بازیهای کشورهای اسلامی اعلام و کاراته‌کاها طی دو روز برای کسب مدال این دوره از بازیها تلاش خواهند کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کاراته، چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی در رشته کاراته طی روزهای 23 و 24 اردیبهشت 1396 در گروه بانوان و آقایان در 5 وزن کومیته و کاتای انفرادی به میزبانی باکو آذربایجان برگزار می‌شود.
طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات، در اولین روز این مسابقات پیکارهای اوزان 50-، 55- و 61- کیلوگرم بانوان و 60-، 67- و 75- کیلوگرم آقایان انجام خواهد شد و در روز دوم، کاراته‌کاهای اوزان 68- و 68+ کیلوگرم بانوان و 84- و 84+ کیلوگرم آقایان روی تاتامی می‌روند. رقابت‌های کاتای انفرادی بانوان و آقایان نیز در روز دوم برگزار خواهد شد.
در این دوره از مسابقات در مجموع 48 مدال (12 طلا، 12 نقره و 24 برنز) توزیع می‌شود.
تیم ملی کاراته کشورمان در سومین دوره بازیهای کشورهای اسلامی که در اندونزی برگزار شد، از جمع 68 مدال توزیع شده موفق به کسب 3 مدال طلا، 6 نقره و 2 برنز شد.
سومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته کشورمان برای شناخت نفرات اردونشین تیم ملی جهت آماده سازی برای بازی‌های کشورهای اسلامی 2017، در گروه بانوان 21 اسفند و در گروه آقایان 22 اسفندماه و در تهران برگزار می‌شود.
هدایت تیم ملی بانوان ایران برای چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی باکو برعهده لیلا بهرامی و سمانه خوش قدم است و سید شهرام هروی بعنوان سرمربی، شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی پور بعنوان مربی هدایت تیم ملی آقایان کشورمان را برعهده دارند.

تیم ملی کاراته‌ ایران فدراسیون کاراته بازی‌های کشورهای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر