کد خبر: 466273 A

تعویق بازی آینده سازان_ قشقایی

به دنبال برگزاری دور جدید اردوی تیم ملی فوتبال بانوان تا انتهای هفته، دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و آینده‌سازان که مقرر بود روز جمعه برگزار شود به ‌روز یکشنبه تغییرکرد.

سمیه شهبازی سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص گفت: به دلیل حضور 10 بازیکن از تیم ما در اردوی ملی از فدراسیون تقاضای تغییر تاریخ این بازی را داشتیم که با موافقت ایشان همراه شد.

ARYA0400

سرمربی آینده سازان افزود: از آنجایی ‌که این درخواست از طرف ما انجام‌ شده است موافقت با آن قطعاً به نفع تیم ما خواهد بود. چرا که به دلیل برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی بانوان ایران با اوکراین بازیکنان خسته خواهند شد و با این تغییر تاریخ زمانی برای استراحت خواهند داشت.

وی در خصوص اولین باخت تیمش در این فصل در مقابل تیم شهرداری بم عنوان کرد: ما یک امتیاز پیروزی در یک بازی خانگی را از دست دادیم و این در شرایطی بود که می‌توانستیم با پیروزی در این بازی کار قهرمانی را تمام و قطعی کنیم اما این اتفاق نیفتاد.

شهبازی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر بازیکنانم در حال کنار آمدن با این اتفاق هستند و تمرکز خود را بر بازی روز یکشنبه قرار داده‌اند. باید بگویم بازیکنان تیم ما حرفه‌ای هستند و می‌توانند اتفاقات بد گذشته را پشت سر گذاشته و شرایط خود را مدیریت کنند.

تیم ملی فوتبال بانوان ایران آینده سازان سمیه شهبازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر