کد خبر: 466471 A

از عملکرد چپارف راضی‌ام

سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از برد شاگردانش در دربی اصفهان حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، سپاهان با برتری دو بر یک برابر ذوب آهن به پیروزی در دربی اصفهان رسید، عبداله ویسی در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: امیدوار بودیم در این دربی شجاعانه بازی کنیم. بازیکنانم آنچه را که از آنها خواسته بودیم در زمین پیاده کردند. به هواداران به خاطر این پیروزی تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم به آنها بدهکار بودیم و باید این دربی را می‌بردیم.

وی ادامه داد: تیم ما جوانان خوبی دارد که باید از آنها استفاده کنیم. نبود بازیکنان غایب نباید به ما آسیب بزند و بازیکنانی که جایگزین می‌شوند باید وظیفه آنها را به خوبی انجام دهند که همین اتفاق نیز افتاد. خدا را شکر امروز توانستیم پیروز این مسابقه شویم.

ویسی درمورد عملکرد هافبک ازبکستانی تیمش گفت: اگر از او ناراضی بودم به او بازی نمی‌دادم. چپاروف از نظر اخلاقی و فنی بازیکن بسیار خوبی است و ما خوشحالیم که او در تیم ما بازی می‌کند. من از او راضی هستم و امروز نیز  خوب بازی کرد.

سرمربی سپاهان در پایان درخصوص ملی پوشان تیمش عنوان کرد: چپاروف قرار است به تیم ملی ازبکستان بپیوندد و حاج‌صفی نیز پس از بازی مقابل سیاه‌جامگان به اردوی تیم ملی خواهد رفت و 8 فروردین به تیم ما باز خواهند گشت. اگر ما بازی داشتیم چپاروف را به تیم ملی ازبکستان نمی‌دادیم.

نشست خبری سپاهان اصفهان عبداله ویسی هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال itji fdsj
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر