کد خبر: 468163 A

دراختتامیه لیگ برتر و دسته یک تیراندازی، جایزه نقدی وحید گلخندان به مبلغ ۳۰ میلیون ریال که پیش از این وعده داده شده بود به وی اهدا شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تیراندازی، این مراسم  با حضور احمد گواری، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، مهدی مبینی، سرپرست فدراسیون تیراندازی و جمعی از مسئولین این فدراسیون، مدیران هیئت‌ها ی استانی و باشگاه‌ها پنج شنبه ۱۹ اسفند در محل سالن فینال ۸۰ خط فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

طی این مراسم از تیم‌های لیگ‌های برتر و دسته یک آقایان و بانوان همراه با بهترین تیراندازان  آن‌ها با اهداء کاپ، مدال، لوح و جوایز نقدی تقدیر و تجلیل شد.

گفتنی است، در این مراسم جایزه نقدی وحید گلخندان به مبلغ ۳۰ میلیون ریال که پیش از این وعده داده شده بود به وی اهدا شد. همچنین از دوپیشکسوت تیراندازی کوهپایه‌زاده و فریدونی تقدیر شد.

وحید گلخندان در رقابتهای جام جهانی هند که چندی پیش برگزار شده بود توانست اولین مدال جهانی تپانچه آقایان را کسب کند.

گفتنی است، این رقابت‌ها در لیگ برتر با ۲۸ هفته مسابقه و در لیگ دسته یک با ۱۷ هفته در بخش آقایان و بانوان و در مجموع ۴۵ هفته و همچنین با ۳۰ مجموعه داوری به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات در رشته تفنگ، نیروی زمینی ارتش در لیگ برتر آقایان و بانوان به قهرمانی رسید و در تپانچه بانوان، تیم مقاومت و در بخش آقایان شرکت ملی حفاری ایران قهرمان شد و همچنین در لیگ دسته یک آقایان در دو رشته تفنگ و تپانچه دانشگاه تهران و در بخش بانوان رشته تفنگ، قزوین و در تپانچه هیئت کرمانشاه به قهرمانی رسیدند.

شایان ذکر است در این مراسم احمد گواری، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، مهدی مبینی، سرپرست فدراسیون تیراندازی، مسعود شیخی فرد، سرپرست دبیری، سیدعسکر میرطالبی، مشاور عالی، محمدرفیع رفیع‌نیا، نایب رییس آقایان، فاطمه علی آبادی نایب رئیس بانوان فدراسیون و نیز مدیران هیئت‌ها ی استانی و باشگاه‌ها، پیشکسوتان و داوران تیراندازی حضور داشتند.

 

اختتامیه تپانچه وحید گلخندان لیگ برتر تیر اندازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر