کد خبر: 468173 A

مرحله نیمه نهایی قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا؛

مرحله نیمه نهایی قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (مالزی ۲۰۱۷) و انتخابی جام جهانی از صبح امروز با دو دیدار پیگیری شد و در دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن، شاگردان محمدحسین میرشمسی به پیروزی مهمی دست یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در نخستین بازی امروز از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم‌های ملی امارات و لبنان به مصاف هم رفتند که این دیدار در وقت قانونی و اضافه مسابقه با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان رسید تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال رقابت‌ها در ضربات پنالتی مشخص شود. در نهایت تیم ملی امارات موفق شد با پیروزی ۲ بر یک در ضربات پنالتی (مجموع ۶ بر پنج) ضمن صعود به فینال مسابقات آسیا بعنوان نخستین تیم آسیایی جواز حضور در جام جهانی باهاما را کسب کرد.

در بازی حساس و نفس گیر دیگر مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا تیم‌های ملی ایران و ژاپن از ساعت ۱۲:۰۰ (به وقت ایران) به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی مقتدرانه شاگردان محمدحسین میرشمسی به پایان رسید. 

در این دیدار برای تیم ملی کشورمان محمد احمدزاده (۲گل) ، مسلم مسیگر ، محمدعلی مختاری (۲گل) ، حسین عبدالهی (۲گل) ، سیدعلی ناظم گلزنی کردند.

وقت اول این مسابقه با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید. اما در وقت دوم شاگردان میرشمسی ۲ گل و شاگردان مارسلو مندز یک گل دیگر به ثمر رساندند و این وقت از مسابقه با پیروزی ۵ بر ۴ ملی پوشان ایران تمام شد. در وقت پایانی مسابقه بازیکنان تیم ملی ایران تسلط کامل خود روی شرایط بازی را بطور کامل بدست آوردند و با ۳ گل دیگری که وارد دروازه ژاپن قدرتمند کردند و دریافت یک گل در دقایق پایانی، نهایتا بازی را با نتیجه ۸ بر ۶ به سود خود به پایان بردند تا ضمن صعود مقتدرانه به فینال رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا، جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما را کسب کرده باشند.

فدراسیون فوتبال تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جام جهانی باهاما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر