کد خبر: 468211 A

ممبینی در برنامه 90 دروغ گفت

فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل گسترش فولاد و صبای قم در نشست خبری بازی شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل گسترش فولاد و صبای قم در نشست خبری بازی شرکت کرد.

کمالوند در مورد بازی اظهار داشت: آقای کامرانی‌فر (رئیس دپارتمان داوری) باید در مورد اشتباهات داوری در این دیدار پاسخ دهد. 

وی گفت: بسیاری از اتفاقات این بازی مربوط به مسائل داوری بود. به نظرم داور این بازی حق ما را ضایع کرد. متأسفانه تا حرفی از داوری می‌زنیم کمیته انضباطی ما را احضار می‌کند. از آقایان اصفهانیان و مظفری‌زاده بابت این تصمیمات گلایه دارم، ما نه حرفی می‌زنیم و نه فشاری به داوری می‌آوریم اما از فردا پیگیر قضیه می‌شوم و تا آخرین لحظه دنبال محرومیت شریفی(داور دیدار گسترش فولاد و صبا) خواهم رفت. داوری رفتیم که 5 بازی اشتباه کرده که این اشتباهات نیز تأثیرگذار بوده است اما انگار آقایان چشم خود را روی حقیقت بسته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه گلایه‌های خود از داور مسابقه تیمش مقابل صبا افزود: نمی‌شود تیمی از اموال خود حدود 13،14 میلیارد تومان هزینه کند اما چون تماشاگر ندارد سرش را ببرند. اگر دوستان در این زمینه برخوردی نکنند من طوری دیگر برخورد خواهم کرد. در هفته قبل مقابل پدیده هدایت ممبینی ناظر بازی بود و تماشاگران این بازی نیز صحنه‌های مشکوک مسابقه را دیدند. حتی عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 با او تماس گرفت، چگونه می‌شود که او در برنامه زنده تلویزیونی به مجری برنامه دروغ می‌گوید. من در 21 سال عمر مربیگری خودم چنین داوری ندیده بودم.

کمالوند با بیان اینکه بازیکنان تیمش در چند صحنه غفلت داشتند، تصریح کرد: مثلاً محمدامین درویشی می‌توانست از فرصت خود برای گلزنی استفاده کند اما در مجموع بازی کاملاً یکطرفه بود و تنها 2،3 توپ به محوطه جریمه ما آمد.

 

کمالوند حسن کامرانی فر گسترش-صبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر