کد خبر: 468215 A

به گزارش ایلنا، در پایان دیدار سیاه‌جامگان-سپاهان مجید بصیرت، مربی تیم اصفهانی، در نشست خبری بازی شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، در پایان دیدار سیاه‌جامگان-سپاهان مجید بصیرت، مربی تیم اصفهانی، در نشست خبری بازی شرکت کرد.

بصیرت در مورد این بازی گفت: 

باید دست تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم را ببوسم. با وجود تلاش زیادی که تا به اینجای مسابقات داشته‌ایم، نتیجه لازم را کسب نکرده‌ایم.

وی افزود: تیم ما در این فصل بیشترین لطمه را از داوری دیده است اما به دلیل اینکه این اشتباهات سهوی بوده هیچ مشکلی ندارد. امیدوارم تیم‌مان روز‌به‌روز بهتر شود تا بتوانیم جواب محبت هوادارانمان را بدهیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص کیفیت فنی بازی تصریح کرد: نقطه ضعف بازی امروز چمن ورزشگاه ثامن بود. ما در ورزشگاه نقش جهان بازی می‌کنیم که بهترین چمن ایران را دارد. بازی کردن در آن زمین خیلی فرق دارد. فکر می‌کنم اگر شهر مشهد یک ورزشگاه خوب داشته باشد تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان هم که بازیکنان تکنیکی خوبی در اختیار دارند می‌توانند نتایج بهتری بگیرند. امیدوارم تیم‌های مشهدی موفق باشند و بتوانند در لیگ برتر بمانند.

بصیرت در خصوص داوری این دیدار گفت: داوری خوب بود اما به دلیل کیفیت بد چمن برخی از بازیکنان آسیب می‌دیدند و این در بازی وقفه می‌انداخت.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت جسمانی عبدالله ویسی خاطرنشان کرد: ویسی 10 سال است که مربیگری می‌کند اما هیچ‌وقت به اندازه امسال زجر نکشیده است. در برخی از تیمها اگر نتیجه هم نگیرید فشار زیادی روی شما نیست اما سپاهان فرق دارد. ما بهترین تیم ایرانی آسیا هستیم. ما تمام احترامی که برای تیم‌های پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال قائلم اما حرف اول را در آسیا سپاهان می‌زند. ما در ژاپن نیز که بودیم همه تیم سپاهان را می‌شناختند.

مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه این باشگاه 20 بازیکن را از آکادمی به تیم بزرگسالان اضافه کرده است، گفت: همین 20 بازیکنی که به تیم اضافه شده‌اند برای ما یک قهرمانی است این 20 بازیکن یعنی 20 میلیارد پس‌انداز؛ به هواداران حق می‌دهم که می‌خواهند تیم خوبی داشته باشند اما آنها هم باید مانند ما سعی کنند. ویسی روز گذشته به دلیل بیماری خود عمل کرده است و اگر همه چیز خوب پیش برود نیاز به عمل دوم نخواهد داشت. من قبل از اینکه ویسی به اتاق عمل برود با او صحبت کردم و ارنج تیم را خود او به ما داد.

 

مجید بصیرت سیاه‌جامگان-سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر