کد خبر: 468327 A

گلزنان دهه هفتادی؛

با باقی ماندن 8 هفته تا پایان فصل جاری لیگ برتر فوتبال جدال برای آقای گلی بسیار حساس دنبال می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ساسان انصاری، هافبک تهاجمی فولاد خوزستان، در اوایل فصل جاری لیگ برتر به تیم پرسپولیس پیوست و با توجه به نیمکت نشینی و دلایلی دیگر پس از 4 هفته از برگزاری مسابقات از این تیم جدا شد و مجددا به خوزستان بازگشت.

ساسان انصاری با 13 گل زده هم اکنون به همراه مهاجم سرخ پوشان پایتخت در صدر گلزنان لیگ قرار دارد. این بازیکن در فصل گذشته با 9 گل زده و 4 پاس گل ازشمندترین بازیکن خوزستانی‌ها بود و همین درخشش موجب شده بود تا مورد توجه برانکو ایوانکوویچ برای پیوستن به جمع پرسپولیسی‌ها را جلب کند.

shshk

مهدی طارمی، مهاجم بوشهری پرسپولیس، فصل پیش با به ثمر رساندن 16 گل در مجموع 32 بازی عنوان آقای گلی فصل 94 ــ 95 را از آن خود کرد. در بازی برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم طارمی تک گل این دیدار را با ضربه سر وارد دروازه آبی‌های خوزستانی کرد تا با 13 گل در صدر جدول گلزنان کنار انصاری بایستد.

نکته جالب راجع به آقای گل‌های لیگ تا به این مقطع از فصل، این است که هر دوی این بازیکنان متولدین دهه 70 هستند و جوانی و انگیزه بالای آنها نشان از آن دارد که در ادامه روند مسابقات شاهد ادامه نمایش‌های آنها و گلزنی در بازی‌ها باشیم.

5

ساسان انصاری متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۷۰ و مهاجم سرخ پوشان زاده ۲۷ تیر ۱۳۷۱ است و باید دید این ستارگان جوان برای اثبات خود در روند مثبتشان چگونه ادامه خواهند داد.

پس از انصاری و طارمی گادوین منشا، ستاره سیاه پوست پیکان، با 10 گل در رتبه دوم گلزنان برتر لیگ قرار دارد. 

پرسپولیس فولاد خوزستان باشگاه فولاد خوزستان مهدی طارمی آقای گل لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر