کد خبر: 468401 A

هزینه‌های عمل رضا یزدانی در آلمان را فدراسیون کشتی پرداخت کرد؛

پس از عمل نکردن مسئولان استان خوزستان برای انجام تمهیدات لازم برای میزبانی آبادان در جام جهانی کشتی فرنگی، دبیر فدراسیون کشتی اعلام کرد تا پایان امروز تکلیف میزبانی این رقابت‌ها مشخص خواهد شد.

به گزارش ایلنا، رضا لایق در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: تمایل فدراسیون میزبانی آبادان در جام جهانی کشتی فرنگی است اما علیرغم مذاکرات فراوان، مسئولان استان خوزستان به تعهدات خود در زمینه این رقابت‌ها عمل نکرده‌اند و ما تا امشب در مورد میزبانی جام جهانی باید تصمیم گیری کنیم.
وی در مورد عمل جراحی رضا یزدانی در آلمان و اقدامات فدراسیون کشتی در این زمینه گفت: فدراسیون هزینه‌های رفت و برگشت وی و دیگر هزینه عمل جراحی یزدانی را نیز پرداخت نموده و در کنار این قهرمان کشتی ایران بوده و خواهد بود.
لایق در زمینه برخی اعتراض‌ها در مورد انتخاب ورزشکار برتر در برنامه سه ستاره شبکه سوم سیما اظهار داشت: بهتر بود دوستان تمامی مدال آوران المپیک شامل مدال آوران طلا، نقره و برنز را در میان کاندیداها قرار می‌دادند، به هرحال امثال قاسم رضایی سعید عبدولی، در کشتی فرنگی و حسن رحیمی در کشتی آزاد مهره‌های ارزشمندی هستند که سال‌ها برای کشتی کسب افتخار کرده‌اند و ما باید از این نظر دست مردم را باز می‌گذاشتیم.
وی در مورد برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در تیرماه گفت: سمینار روسای هیأت‌های کشتی بعنوان اکثریت اعضای مجمع فدراسیون به دلیل در پیش بودن بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا، تصمیم گرفته که مسابقات انتخابی تیم‌های ملی، امسال در تیرماه برگزار شود و  شورای فنی تیم‌های ملی این موضوع را عملیاتی خواهد کرد.

فدراسیون کشتی رضا یزدانی رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی جام جهانی کشتی فرنگی 2017
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر