کد خبر: 468480 A

در گفتگو با خبرگزاری ایلنا

هافبک صبای قم با توضیح در خصوص صحنه رخ داده در جریان دیدار برابر گسترش فولاد از جامعه داوری بابت رفتارش عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حاشیه دیدار دو تیم صبای قم و گسترش فولاد در ورزشگاه بنیان دیزل، قاسم دهنوی بعد از دریافت کارت زرد از سوی داور در اقدامی عجیب، کارت او را پرت کرد و در ادامه با لگد به کارت این حرکت عجیبش را تکمیل کرد.

او در گفتگو با خبرنگار ما ضمن عذرخواهی از جامعه داوری، فشار بیش از حد و استرس در این بازی را عامل این حرکت خود خواند و تقاضای بخشش از داور این بازی کرد.

دهنوی در خصوص این حرکت گفت: کاملا تحت فشار بودم. جریان بازی به گونه‌ای پیش می‌رفت که هر لحظه امکان دریافت گل را داشتیم و امتیاز این بازی برای بقا نیاز اصلی ما بود. در آن صحنه کاملا به صورت غیر عمد ابتدا دستم بالا رفت و همان لحظه که این اتفاق رخ داد فهمیدم که داور اکنون قصد اخراج مرا دارد و کنترل خودم را از دست دادم.

photo_2017-03-11_14-11-52

وی ادامه داد: خطای آنچنانی نبود که داور بخواهد مرا با کارت زرد جریمه کند و همان لحظه از او خواستم از این کارت منصرف شود و دستم ناخودآگاه بالا رفت و همزمان با برخورد به کارت و افتادن آن شد و بعد از آن هم که لگدم به آن خورد. من بعد از بازی هم به اتاق داوران رفتم و از ایشان عذرخواهی کردم.

دهنوی در خصوص اینکه احتمال محرومیت اش با توجه به این حرکت وجود دارد گفت: امیدوارم اینگونه نشود و قبول دارم به عنوان بازیکن حرفه ای کنترل بیشتری روی رفتارم داشته باشم. امیدوارم ایشان عذرخواهی مرا بپذیرد و حلالم کند.

photo_2017-03-11_14-11-46

هافبک صبای قم در خصوص اینکه جنجال اینچنینی پیش از این هم از او سر زده بود و چرا در جریان بازی کنترلی روی رفتارش ندارد گفت: من تاکنون با داوری بحث نداشتم و شاید با بازیکن حریف درگیری داشتم اما اولین بار بود این اتفاق رخ داد و من همان زمان از داور عذرخواهی کردم. شرایط بازی و تحت فشار بودن بابت شرایط تیم و بیم سقوط باعث شد تا نتوانم رفتارم را کنترل کنم. من از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم و بار دیگر با ایشان تماس خواهم گرفت و عذرخواهی خودم را اعلام می کنم. او انصافا و وجدانا قضاوت خوبی در این بازی داشت و من شرمنده هستم. 

دهنوی در پایان در خصوص شرایط این تیم و شانس بقا نیز گفت: ما در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشتیم و البته اکنون به امتیازات نیاز داریم تا بقای خودمان را قطعی کنیم. امیدوارم حمایت هواداران در بازی‌های آتی بیشتر شود و به اتفاقی که نیاز داریم برسیم.

 

صبای قم گسترش فولاد تبریز‌ قاسم دهنوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر