کد خبر: 468498 A

با اعلام کاپیتان پرسپولیس بازیکنان این تیم یک درصد از مبالغ قرارداد خود را به باشگاه بازگرداندند تا آنها نیز در طرح کمک رسانی به باشگاه سهیم شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حالی که پرسپولیس اکنون با دردسر بزرگی همراه شده و در صورت عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کادرفنی سابق خود که با شکایت به فیفا در آستانه کسر امتیاز قرار دارند، بازیکنان این تیم نیز همبستگی خود را نسبت به طرح اعلام باشگاه ابراز داشتند.

از ابتدای هفته گذشته مدیران این باشگاه با توجه به نیاز مالی، شماره حسابی در اختیار هواداران خود قرار دادند تا با واریز مبالغ اهدایی خود سهمی در برطرف شدن مشکلات باشگاه داشته باشند. در این بین سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخپوشان نیز اعلام کرد بازیکنان این تیم نیز یک درصد از مبلغ قرارداد خود را به باشگاه تقدیم خواهند کرد تا آنها نیز سهمی در این طرح داشته باشند.

بر اساس قراردادی که بازیکنان این تیم در سازمان لیگ ثبت کرده اند، جمع کمک یک درصدی این تیم بالغ بر 136 میلیون برآورد می‌شود.

البته نکته مهم در خصوص کمک مالی بازیکنان و بخشیدن یک درصد از قراردادشان اینجاست که این باشگاه اکنون به وجوه نقدی نیاز دارد و بخشش یک درصد از قرارداد که در پایان فصل باید تسویه شود، مطمئنا گره‌گشای این تیم نخواهد بود.

 

استقلال باشگاه پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ مانوئل ژوزه سیدجلال حسینی مشکلات مالی پرسپولیس خطر کسر امتیاز پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر