کد خبر: 468555 A

به بازی بازگشت در اولدترافورد امیدواریم؛

ستاره ملی پوش ایرانی تیم روستوف روسیه در نیمه دوم دیدار با شاگردان مورینیو به میدان آمد.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون چهره ویژه بازی روستوف و منچستر یونایتد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا بود که البته به صلاحدید سرمربی تنها 15 دقیقه و به عنوان بازیکن تعویضی فرصت حضور در زمین را یافت. آزمون پس از تساوی تیم روستوف روسیه برابر منچستریونایتد گفت: «زمین چمن شرایط خوبی نداشت و دو تیم بازی فیزیکی را انجام دادند. منچستریونایتد هم از ابتدای بازی، نمایش فیزیکی ارائه کرد. با این حال خدا را شکر که به منچستریونایتد نباختیم. بازی برگشت بهتر عمل خواهیم کرد.»

مهاجم ایرانی روستوف در پاسخ به این سوال که چرا دقایق زیادی در زمین حضور نداشت، گفت: «این نظر سرمربی تیم است و من به این نظر احترام می‌گذارم. او خیلی بهتر از من فوتبال را می‌داند و من هم مثل همیشه به نظر او احترام می‌گذارم.»

آزمون در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در بازی برگشت مقابل منچستریونایتد به گلزنی و پیروزی فکر می‌کنید یا خیر، گفت: «ابتدا به بازی با ترک گروژنی در لیگ روسیه فکر می‌کنیم. دو، سه روز دیگر با این تیم بازی داریم. بعد از آن به بازی با منچستریونایتد فکر خواهیم کرد. چرا نتوانیم آنها را ببریم؟ قطعا به برد مقابل آنها فکر می‌کنیم و بعد از آن هم من به گل زدن به این تیم فکر خواهم کرد.»

سردار آزمون روستوف روسیه لیگ اروپا منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر