کد خبر: 468559 A

یک قرارداد پنج ساله میان فدراسیون فوتبال ایران و شرکت‌پوشاک ورزشی آدیداس امضا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، کیفیت پایین لباس‌های تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در چند سال گذشته و بخصوص بعد از جام جهانی و جام ملت‌های آسیای ۲۰۰۷ که ایران با شرکت پوما در مسابقات حاضر شده بود، بر هیچ کس بخصوص کادرفنی تیم‌ ‌ملی‌ پوشیده نبود تا اینکه فدراسیون فوتبال ایران با افزایش اعتراض‌ها به کیفیت این شرکت نه چندان مطرح ایتالیایی، اقدام به خرید لباس از شرکت آدیداس کرد.

با رضایت کادرفنی تیم‌ ‌ملی از این‌پوشاک، فدراسیون فوتبال به سراغ مذاکره با این شرکت آلمانی رفت و در طول چند ماه گذشته امیر عابدینی به عنوان رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال چندین بار به صورت حضوری با مسوولان آدیداس دیدار و گفت‌وگو کرد و در آخرین مصاحبه خود هم نوید امضای قرارداد چند ساله با این شرکت را داد. نکته حایز اهمیت درباره این اتفاق، قیمت بالای‌پوشاک آدیداس بود که گفته می‌شد این شرکت در ازای تامین‌ پوشاک تمامی تیم‌های ملی یک میلیون دلار را درخواست کرده اما مهدی تاج می‌گوید این موضوع صحت ندارد و تهیه‌پوشاک تیم‌ ‌ملی از شرکت آدیداس تقریبا مجانی تمام شده است.

تحقق این قرارداد دو طرفه، در انتظار تایید هیات رییسه فدراسیون فوتبال است و بعد از این اتفاق یک قرارداد پنج ساله میان فدراسیون فوتبال ایران و شرکت‌پوشاک ورزشی آدیداس امضا خواهد شد که در این قرارداد تمامی تیم‌های ملی از لباس واحد استفاده خواهند کرد.

 

تیم ملی ایران شرکت آدیداس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر