کد خبر: 468564 A

روزنامه‌های مختلف قطری با بزرگ جلوه دادن اختلافات مربیان در ایران سعی دارند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

به گزارش ایلنا، روزنامه‌های مختلف قطری متحد شدند و به جوسازی علیه کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان، فدراسیون فوتبال ایران و برانکو، سرمربی پرسپولیس پرداختند و با تیترهای مختلف به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود برآمدند.

روزنامه الشرق با تیتری با عنوان «مشکلات فدراسیون ایران را پیش از دیدار با عنابی‌ها محاصره کرده است» نوشت: مشکلات فدراسیون فوتبال ایران را پیش از دیدار با قطر محاصره کرده است زیرا اختلاف کی‌روش، سرمربی ایران با فدراسیون این کشور به اوج رسیده است. این موضوع زمانی شدت گرفت که کی‌روش از تیم ملی آفریقای جنوبی پیشنهاد دریافت کرد و دوباره درخواست استعفا داد. مشکلات کی‌روش تنها به فدراسیون ختم نمی‌شود بلکه به باشگاه پرسپولیس هم می‌رسد زمانی که او با برانکو سرمربی این تیم به خاطر بازیکنان ملی‌پوش این تیم دچار اختلاف شد. در محافل ایرانی مطرح شده است که باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم به بازیکنان ملی‌پوشش اجاره نداده تا به اردوی تیم ملی بروند. لغو اردوی تدارکاتی برنامه ریزی شده در امارات نشان دهنده این حقیقت است زیرا این اردو به خاطر رفتن بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس لغو شد.

روزنامه‌های العرب و الریان نیز با تیترهای «کی‌روش از فدراسیون ایران خشمگین است» و «اختلاف گریبان گیر تیم ملی ایران شده است» به این موضوع پرداختند.

 

پرسپولیس کارلوس کی روش برانکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر