کد خبر: 470438 A

با نزدیک شدن به انتهای فصل و پایان قرارداد ستاره‌های دهه هفتادی استقلال، یکی از جدی‌ترین دغدغه‌های مسوولان این تیم، تمدید قرارداد با ستاره‌های جوانشان است.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یک پیروزی و یک نمایش خوب دیگر باعث شد تا تمجیدها از شاگردان جوان علیرضا منصوریان افزایش یابد، این در حالی است که مدت زیادی از قرارداد بازیکنان جوان و ارزان قیمت استقلال باقی نمانده است.

مسوولان تیم استقلال که این روزها با مشکلات مالی و مدیریتی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و تمرین‌های تیمشان در روزهای گذشته بارها لغو شده است، اکنون باید خود را برای تمدید قرارداد ستاره‌های جوانشان آماده کنند.

بازیکنانی که مبلغ قرارداد بسیار پایینی با تیم استقلال به امضا رسانده‌اند و با توجه به درخشش فوق‌العاده خود، اکنون انتظارات بالاتری برای تمدید قرارداد خود دارند.

امید نورافکن که یکی از ستاره‌های تیم استقلال در نیم فصل دوم مسابقات بوده، روز گذشته درباره تمدید قرارداد خود گفت: اگر آن چیزهایی که باشگاه از من می‌خواهد و من می‌خواهم انجام نشود توافقات صورت نمی‌گیرد.

این در حالی است که روز گذشته نیز خبر علاقه یکی از رقبای تیم استقلال به نورافکن نیز در فضای مجازی منتشر شد. علاوه بر نورافکن که در انتهای فصل قراردادش به پایان خواهد رسید، بازیکنانی مانند مجید حسینی و مجتبی حقدوست نیز چنین وضعیتی را تجربه می‌کنند؛ همچنین بازیکنانی مانند فرشید اسماعیلی در روزهای گذشته بارها نارضایتی خود را از وضعیت مالی باشگاه استقلال و پرداخت نشدن مطالباتشان اعلام کرده‌اند.

بحران مالی و مدیریتی در راس باشگاه استقلال و علاقه تیم‌های رقیب به ستاره‌های جوان این تیم، باعث شده تا تمدید قرارداد یکی از دغدغه‌های اصلی کادر فنی و طرفداران استقلال شود. علیرضا منصوریان هفته گذشته در یک مصاحبه ‌عنوان کرده بود که باید با تمام بازیکنان جوان استقلال قرارداد 5 ساله بسته شود. اتفاقی که با توجه به وضعیت کنونی کادر مدیریتی استقلال، افق روشنی را پیش روی خود نمی‌بیند.

 

باشگاه استقلال تهران پایان فصل تمدید قرار داد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر