کد خبر: 470456 A

پیروزی ذوب آهن برابر بنیاد کار علاوه بر اینکه موقعیت ذوب‌آهن را در جدول رده‌بندی بهبود بخشید، از نظر روحی هم برای بازیکنان این تیم خوب بود تا ذوبی‌ها با این سه امتیاز شیرین به استقبال نوروز 96 بروند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب‌آهن در یک بازی برتر موفق شد بنیادکار ازبکستان را در تاشکند شکست دهد. این پیروزی علاوه بر اینکه موقعیت ذوب‌آهن را در جدول رده‌بندی بهبود بخشید، از نظر روحی هم برای بازیکنان این تیم خوب بود تا ذوبی‌ها با این سه امتیاز شیرین به استقبال نوروز 96 بروند.

مهدی رجب‌زاده که در این بازی به‌عنوان بازیکن برتر شناخته شد، در مورد پیروزی مقابل بنیادکار اظهار کرد: این پیروزی به نفع ما بود و سه امتیاز خوب گرفتیم. قبل از بازی همه بچه‌ها می‌گفتند می‌خواهیم این بازی را ببریم. به همین دلیل تیم عالی بود و همه برای 3 امتیاز این بازی انگیزه داشتیم.

رجب‌زاده در رابطه با اینکه به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، افزود: همه بازیکنان ما خوب بودند ولی من به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم. فکر می‌کنم دلیلش بازی خوب همه تیم بود. به بهترین بازیکن زمین هم معمولا جایزه ارزشمندی نمی‌دهند. چیز خاصی هم به من ندادند. فقط خوشحالم که دیشب با برد و خوشحالی برگشتیم تا در کنار خانواده و در آرامش چهارشنبه سوری را جشن بگیریم. 

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد اینکه بعد از بازی هم جشن گرفتند یا نه، خاطر نشان کرد: بعد از بازی، خیلی خوب بود و برخی بازیکنان رفتند بیرون و شهر تاشکند را گشتند. برخی هم در اتاق‌هایشان بودند ولی من جایی نداشتم بروم و در هتل ماندم. من با احسان پهلوان هم‌اتاق بودم که او هم اول شب سر ساعت 9 رفت خوابید. این هم از هم‌اتاقی ما. در حالی که من بعد از بازی خوابم نمی‌برد. به همین خاطر اغلب شب‌های بعد بازی بیدارم.

مهدی رجب‌زاده درباره اینکه چقدر امیدوار به صعود ذوب‌آهن از گروهش است، افزود: ان‌شاءا... هر چهار تیم ایران از گروه خود بالا می‌آیند و در آسیا کولاک کنیم. فقط امیدوارم در مسابقات حذفی به هم برخورد نکنیم چون اگر اینطور شود خیلی بازی کردن سخت است.

رجب‌زاده در رابطه با شایعه شکایت باشگاه الاهلی عربستان از او و اینکه اگر باز هم گل بزند، چنین کاری می‌کند، گفت: من هم شنیدم به خاطر اسم حضرت زهرا (س) که روی پیراهنم نوشته بودم از من شکایت کرده بودند ولی هنوز چیزی به من ابلاغ نشده. شاید یک تذکر بدهند. اگر این کار را ممنوع نکنند و فقط تذکر بدهند شاید در بازی‌های بعد هم این کار را تکرار کردم.

کاپیتان ذوبی‌ها درباره دابسمش‌هایش عنوان کرد: شنیدم بعضی‌ها می‌گویند حرف زدنم عین آقای همساده است. خدا را شکر که یک جذابیتی دارم!

 

ذوب آهن لیگ قهرمانان آسیا بنیادکار ازبکستان تاشکند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر