کد خبر: 470509 A

با وجودی که اتلتیکو مادرید در بازی برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا به تساوی رسید، ولی سیمئونه از بازیکنانش راضی است و از عملکرد آن ها در مقابل این تیم قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت مارکا، اتلتیکو مادرید در یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا برای چهارمین سال متوالی حضور دارد،اما دیگو سیمئونه اشاره کرد که کارهای زیادی هست که باید برای تیمش در طول رقابت ها انجام دهد. اگرچه سیمئونه مایل نیست در مورد رقیب این تیم در مرحله بعدی نظر دهد.

سیمئونه گفته است که بر روی بازی های لیگ اسپانیا تمرکز می کند. او هیچ نگرانی در مورد قرعه کشی روز جمعه ندارد. او گفت: ما فقط درباره بازی با سویا فکر میکنیم.اتلتیکو هیچ نفوذی روی قرعه کشی روز جمعه در لیگ قهرمانان نخواهد داشت.آنچه که باید اتفاق بیفتد،اتفاق میفتد. این یک گام مهم است،اما فقط یک گام وجود دارد.

سیمئونه اضافه کرد: لیگ قهرمانان همیشه خاص و برای باشگاه مهم بوده است.من میخواهم از تلاش باشگاه و به خصوص بازیکنانش تشکر کنم، بازیکنانی که با قلب و روحشان بازی می کنند و با هر نوعی از شرایط در طول این چهار سال رقابت کردند. سیمئونه گفت : بازی در برابر بایرن اصلا ساده نبود،اگرچه آسان به نظر می رسید. ممکن است که من خوشحالی ام را در بیرون نشان ندهم ولی در درونم خوشحالم. ما باید بازیکنان جوان زیادی را در نظر بگیریم که در این بازی حضور داشتند چون توماس،سائول،سیمه،کوکه،لوکاس و ماراسو. 

سیمئونه از عملکرد اوبلاک دروازه بان اتلتیکو به دلیل اینکه 3 بار مصرانه دروازه تیمش را نجات داد تشکر کرد. او از عملکرد دروازه بان بایرلورکوزن نیز تقدیر کرد. او هم دو بار دروازه اش را در نیمه اول از شوت های کوررا و کوکه نجات داد.

توجه سیمئونه حالا روی  بازی یکشنبه مقابل سویا معطوف شده که به صورت ظالمانه ای درجایگاه سوم قرار دارد.

لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید دیگو سیمئونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر