کد خبر: 471851 A

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید دارد، ما تیم برتر زمین بودیم و نتیجه لازم را هم گرفتیم. ما با روحیه بسیار خوب و انگیزه بالا بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کارلوس کی‌روش پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل قطر اظهار داشت: مطمئناً شاهد دیداری در سطح رقابتی بالا بودیم. همان‌طور که دیروز گفتم، تمام بازی‌های مقدماتی جام جهانی سخت و دشوار هستند. امروز نتایج دیگر بازی‌ها را شاهد بودید. تیم‌های مثل چین، ازبکستان، سوریه و کره جنوبی و حتی گروه دیگر عراق و استرالیا کار دشواری داشتند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: امشب شاهد بودید تیمی که حاکم بر بازی بود، نتیجه بهتری کسب کرد. مسافت و اختلاف سطح ما با قطر زیاد بود و می‌توانم بگویم امشب باید چهار یا پنج بر صفر بازی را به سود خود می‌کردیم.

وی همچنین تصریح کرد: باید به بازیکنان قطری بابت روحیه جنگندگی که از خود نشان دادند، تبریک بگویم، اما بدون شک باید مراتب تحسین خود را تقدیم بازیکنان تیمم بکنم که در زمین بازی نشان دادند ما تیم برتر زمین بودیم و نتیجه لازم را هم گرفتیم. ما با روحیه بسیار خوب و انگیزه بالا بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

کی‌روش در پاسخ به سوالی در خصوص جنگ روانی کنار زمین فوساتی و کارت‌های زردی که داور به بازیکنان ایران داد، خاطر‌نشان کرد: من فکر می‌کنم هیچ‌کدام از این رفتارها روی من تأثیر نگذاشت. وقتی کسی در شأن و سطح من نیست، اجازه نمی‌دهم روی من تأثیر بگذارد. فوساتی و کادرفنی‌اش در کنار زمین رفتارهای نامناسبی داشتند.

وی افزود: به معنای واقعی او باید تمرکزش را روی آماده‌سازی تیمش بگذارد. کشور قطر استحقاق بیشتری از این مربی دارد. بدون شک می‌گویم که این کادرفنی و این مربی در شان تیم ملی قطر نیستند. واقعا رفتار او در شان قطر نیست. اخلاق گریزی ایشان اصلا قابل قبول نیست. هیچ‌کسی حق ندارد به خانواده شخص دیگری توهین کند و در فوتبال این حق برای هیچ کسی که به دیگری توهین کند، نباید قائل باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان عنوان کرد: ما امشب تیم برتر میدان بودیم. سعی کردیم بهتر بازی کنیم و از نظر تیمی موقعیت‌های بهتری خلق کردیم. البته تیم قطر بازیکنان خوب و حرفه‌ای دارد اما ما یک سر و گردن بالاتر از این تیم بودیم. امشب شاهد رفتارهای ناشایست از کادر فنی تیم ملی قطر بودیم.

 

تیم ملی ایران کارلوس کی روش مرحله مقدماتی جام جهانی تیم ملی قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر