کد خبر: 472063 A

امیدوارم بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم؛

مربی استقلال می گوید تیمش به دنبال ادامه روند خوب خود مقابل فولاد خوزستان است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد خرمگاه در حاشیه تمرین آبی ها پاسخگوی خبرنگاران بود و در ابتدا گقت: بازیکنان غایب با اجازه ما در این تمرین حضور نداشت. تمرین خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم. ما با فولاد بازی داریم. آنها خوب فوتبال بازی می کنند و بازی سخت برابر آنها داریم. باید تمام چیزهایی که داریم را روی زمین ارائه کنیم. ما روی نقاط ضعف و قوت آنها کار می کنیم تا پیروز شویم.

مربی استقلال درخصوص زمین تمرین امروز آبی ها بیان کرد: به دلیل بارش باران نتوانستیم در زمین آزادی امروز تمرین کنیم. امیدوارم که شرایط بهتر شود.

ایران روز گذشته برابر قطر پیروز شد و صدرنشین گروه A در مرجله مقدماتی جام جهانی  روسیه شد، خرمگاه در این باره اظهار داشت: پیش بینی ما هم این بود که قطر را می بریم چون از توانایی های بازیکنان و سرمربی تیم ملی آگاهی داریم. کی روش نشان داده که اول به دنبال نباختن و بعد بردن است. جوانان ما خیلی خوب بازی کردند و به عنوان یک ایرانی خیلی خوشحال شدم و امیدوارم بتوانیم به جام جهانی برویم.

محرومیت کاپیتان استقلال موجب شده تا حسینی گلر جوان استقلال درون دروازه بایستد مربی استقلال درباره محرومت سید مهدی رحمتی گفت: او در بازی برابر فولاد هم محروم است و نمی دانم که احتمال بخشیده شدنش وجود دارد یا نه.

تمرین استقلال تهران سید مهدی رحمتی محمد خرمگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر