کد خبر: 472067 A

مربی استقلال می گوید پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر قطر عیدی ای بود که از سوی ملی پوشان به مردم ایران داده شد.

به گزارش ایلنا ، علی چینی مربی آبی های پایتخت در حاشیه اولین تمرین این تیم در سال 96 گفت:بعد از چند روز تعطیلی این اولین تمرین ما بود. بازیکنان با روحیه بالایی در تمرین شرکت کرده اند و خود را برای بازی با فولاد آماده می کنیم. فولاد تیم خوبی است. آنها از لحاظ تاکتیکی بسیار خوب هستند و کار ما سخت است. همه تلاش ما بر این است تا بتوانیم پیروز شویم.ما به لوکوموتیو فعلا فکر نمی کنیم و فکر ما معطوف به فولاد است.

وی درباره غایبان استقلال گفت:یک سری از بازیکنان شهرستان هایشان دور بود و از فردا به ما اضافه می شوند.بعد از تعطیلات قرار شده چمن ورزشگاه هم کوتاه شود و شرایط بهتر شود.

چینی درباره غیبت رحمتی مقابل فولاد گفت:حسینی را در اختیار داریم. باشگاه پیگیر رفع محرومیت رحمتی است،فعلاً جوابی نیامده و اگر محرومیتش برداشته شود در این بازی می توانیم از او استفاده کنیم.

مربی استقلال درباره آرزویش برای مردم ایران در سال جدید افزود:آرزو می کنم تمام ملت ایران سلامت باشند و خنده روی لبانشان باشند.

وی درباره برد تیم ملی مقابل قطر گفت:پیروزی دیشب تیم ملی یک عیدی به ملت ایران بود. این برد را به فال نیک می گیریم و امیدواریم امسال، سال ایران در آسیا باشد.

 

باشگاه استقلال علی چینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر