کد خبر: 475550 A

با توجه به دیدار آسیایی، بلیت فروشی دیدار برابر الریان زیر نظر باشگاه پرسپولیس خواهد بود و این باشگاه شرایط فروش آن را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، برای بازی با الریان بلیت فروشی در روز بازی، در ورزشگاه آزادی و زیر نظر مستقیم باشگاه، انجام خواهد شد و درآمد حاصل از آن مستقیم برای تامین هزینه ها در اختیار پرسپولیس قرار می گیرد.

علیرغم شایعات طی روزهای اخیر در خصوص رایگان بودن این بازی، روابط عمومی این باشگاه با انتشار اطلاعیه اطلاع‌رسانی در خصوص بلیت فروشی این دیدار را انجام داد. روابط عمومی پرسپولیس اعلام کرد: برای بازی با الریان بلیت فروشی حتما انجام خواهد شد که فقط در روز بازی طبق ضوابط کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود همچنین هوادارانی که کارت هواداری خود را از موسسه کوثر تهیه کرده اند و به این ترتیب قابل شناسایی هستند از تسهیلات ویژه ای بهره مند خواهند شد. هواداران نیز به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی توجه داشته باشند که بلیت فروشی تنها در ورزشگاه آزادی خواهد بود و هیچ مرجع دیگر چه به صورت اینترنتی یا طرق دیگر مجری آن نیست.

در بخش دیگری از این اطلاعیه با کنایه نسبت به عدم واگذاری این حق به باشگاه‌ها در دیدارهای داخلی آمده است: خوشبختانه با دستور العمل کنفدراسیون فوتبال آسیا حقی که در رقابت های لیگ برتر در کشور خودمان از پرسپولیس و ۴۰میلیون هوادار آن دریغ شده است در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه ها اعطا می شود تا پرسپولیس نیز خود از منافع ناشی از هزینه های کلان برای تیمداری و برخورداری از هواداران پرشمار بهره مند شود نه دیگرانی که هیچ ارتیاطی به این باشگاه، هواداران آن نداشته و تعلق خاطری هم نسبت به آنها یا حتی فوتبال ندارند و فقط دنبال جمع کردن پول در آن هستند. به این ترتیب تماشاگران با خریداری بلیت بازی ها در لیگ قهرمانان، به شکل مستقیم در ایجاد درآمد برای باشگاه های محبوب خود اقدام می کنند چنان که باشگاه پرسپولیس نیز برای تامین بخشی از هزینه های خود در رقابت های آسیایی و همچنین دیگر هزینه های تحمیلی از گذشته تا کنون روی بلیت فروشی بازی های خود در جام قهرمانان برنامه‌ریزی داشته است. برای این منظور و به ویژه برای حمایت از سرخپوشان در این مقطع حساس از رقابت های این فصل که امتیازات آن در راهیابی به مراحل بالاتر از لیگ قهرمانان آسیا نقش تعیین کننده دارد روی حضور حداکثری هوداران در ورزشگاه آزادی حساب ویژه ای باز کرده ایم. 

این بازی فرصت خوبی است تا هم باشگاه پرسپولیس، از آن چه در لیگ برتر محروم شده است ، بهره مند شود و هم آسیا بار دیگر شاهد انرژی زائد الوصف از لبریز جمعیت شدن ورزشگاه آزادی باشد. این رویداد حماسی در ادوار قبلی رقابت ها نیز نام پرسپولیس و هواداران  آن را نه فقط در آسیا بلکه به واسطه بیان آن از سوی فیفا در جهان بلند آوازه کرده بود.

 

پرسپولیس گروهی لیگ قهرمانان آسیا الریان قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر