کد خبر: 475609 A

داور باعث شکست ما شد

سرمربی تراکتورسازی واکنش تندی نسبت به سوالی در خصوص شکل گیری عواملی برای قهرمانی پرسپولیس داشت.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار با صبای قم گفت: بازی خوبی بود و فوتبال خوب و درگیر شونده‌ای شاهد بودیم ولی داور باید آن را مدیریت می‌کرد. روی گل‌های دوم و سوم داور اشتباه کرد و حتی فکر می‌کنم کمک داور گل دوم را گفت خطا است ولی داور گل گرفت.

وی ادامه داد: این داور چندمین بازی است اینطور قضاوت می‌کند. از آقای کامرانی‌فر خواسته بودیم این داور را نگذارد ولی با این حال به تیم صبا که فوتبال خوبی داشت، تبریک می‌گویم. به مرور زمان بعد از صبا بازی را گرفتیم و خوب کار می‌کردیم ولی بازی احساسی شد و روی گل دوم شک ندارم خطا اتفاق افتاد.

امیر قلعه نویی با اعلام اینکه گل دوم صبا با خطا ثبت شده گفت: اگر گل دوم برای صبا خطا نبود مربیگری را کنار می گذارم و شرفم را قسم می‌خورم ولی اگر اینطور نباشد به اکبریان قضاوتی ندهند.

سرمربی تراکتورسازی با اعلام اینکه با هافبک عراقی و جنجالی تیمش برخورد خواهند کرد گفت: یقینا کرار جریمه می شود چون همیشه اعتراض دارد ولی در مجموع صبا یکی از روزهای خوب را داشت و دوندگی داشت. ای‌کاش داور طوری مدیریت می‌کرد که بتوانیم به نتیجه برسیم. تیم ما همیشه

وی ادامه داد:بگذارید 24 ساعت بگذرد تا راجع به کرار تصمیم گیری می کنیم. این داور کلا به تیم های آذری لطمه زده است. آقای کامرانی فر مطالعه کند ببینید وقتی این داور بوده چطور قضاوت کرده است. کرار در نیم فصل دوم این کار را نکرده بود و امروز نخستین کارش بود ولی داور هم تاثیر داشت.

قلعه نویی با اشاره به مشکلات این تیم بعد از محرومیت از حضور در نقل و انتقالات نیم فصل گفت: دست‌مان بسته است وگرنه بچه ها با شرایط جسمانی خود که خیلی ایده آل هم نیستند عملکرد خوبی تا به اینجا داشتند.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به سوالی که عواملی بر ضد دیگر تیم‌ها در حال شکل گیری است تا پرسپولیس به قهرمانی دست یابد گفت: اعتقاد دارم نباید وارد فضای حاشیه ای شد. حتما یک ذهنیتی دارید که می گویید دستانی در کار است ولی من فقط به تیم صبا تبریک می گویم.

 

امیر قلعه نویی تراکتورسازی استقلال تهران پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر