کد خبر: 475614 A

سرمربی ماشین سازی معتقد است تیمش نه امروز،بلکه از اول فصل به لیگ پایین تر سقوط کرده بود.

به گزارش ایلنا،فرهاد کاظمی  پس از شکست تیمش  مقابل پدیده در نشست خبری گفت: اشتباهات فاحش و ساده‌ای داشتیم که چندین بار این اشتباهات را به بازیکنان متذکر شده بودیم. عدم تمرکز باعث به هم خوردن بازی ما شد. باشگاه تمام امکاناتش را در اختیار من گذاشت و این ضعف من بود که نتوانستم تیم را جمع کنم. امروز داوری خوبی را شاهد بودیم و هیچ  بهانه‌ی دیگری برای توجیه این شکست نداریم.

سرمربی ماشین‌سازی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه بعد از خوردن یک گل همه بازیکنان بازی را رها کردند و تلاشی برای  جبران گل انجام ندادند. من وقتی که گفتم این تیم را نگه می‌دارم اکنون مسئولیت این نتایج را بر عهده می‌گیرم و شاید کار تاکتیکی من ایراد داشت که نتوانستم به بازیکنان منتقل کنم.

کاظمی  با بیان اینکه ماشین‌سازی از همان آغاز فصل سقوط کرده بود،افزود: کارشناسان باید دلایل نتایج ماشین‌سازی را بررسی کنند و از نظر من هیچ مشکلی در درون باشگاه وجود نداشت و همه تقصیرات را من به گردن می‌گیرم.

وی درباره جدایی بازیکنانی از جمله آندرانیک تیموریان گفت: آندو گفته بود که یک میلیارد و خرده‌ای از طلبش مانده و اگر آن را بدهید می‌ماند. سامان نریمان جهان نیز به علت مصدومیت از تیم ما جدا شد. اکنون هم من می‌مانم و بدون هیچ گونه چشم داشت مالی تیم را سال آینده بالا می‌آورم.

کاظمی در پایان گفت:‌ کارمان با این باخت سخت‌تر شده و به نظرم برای باقی ماندن در لیگ نیاز به یک معجزه داریم.

لیگ برتر فوتبال فرهاد کاظمی پدیده مشهد ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر