کد خبر: 475616 A

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در نشست خبری پس از دیدار شاگردانش با تراکتورسازی تبریز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، صم مرفاوی پس از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: ما امروز این وظیفه را داشتیم که مردم شهر قم را خوشحال کنیم. خوشبختانه در یک بازی بسیار مهم به برتری رسیدیم و من به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. برای کل بازی برنامه داشتیم و وقتی گل اول را زدیم روی زدن گلهای دوم و سوم هم برنامه داشتیم. در چند روز گذشته از ما حمایت‌های خوبی انجام شد و هیئت فوتبال استان قم کمک زیادی به ما کرد. هواداران ما در این بازی یکدل بودند و به ورزشگاه آمدند. بازیکنان ما هم در این بازی می‌دانستند که در چه شرایطی هستیم. خدا را شکر مقابل یک تیم پر مهره و فیزیکی با یک مربی با دانش و فهیم توانستیم به برتری برسیم این پیروزی حاصل تلاش و یکدلی همه بازیکنان بود.

سرمربی صبا ادامه داد: از تراکتورسازی شناخت خوبی داشتیم. بعد از شکست هفته گذشته مقابل پدیده که به ناحق بود و ما در آن بازی هم در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم در این بازی هم همین روند را ادامه دادیم.

مرفاوی خاطرنشان کرد:جایگاه صبا واقعا اینجا نیست. ما باید برنامه ریزی داشته باشیم که برای سال‌های آینده این تیم به شرایط خوبی برسد. فقط از مردم تشکر می کنم که با حضورشان در ورزشگاه از ما حمایت کردند.

صبای قم صمد مرفاوی نشست خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر