کد خبر: 475625 A

سرمربی فولاد گفت:تعدادی از بازیکنان تیم همدل نیستند و شاید مجبور شوم که در آینده خیلی از حرف‌ها را بزنم.

به گزارش ایلنا،نعیم سعداوی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان گفت: شناخت خوبی از سپاهان داشتیم. سپاهان تیم خوب و بازیکنان قوی دارد. سپاهان را به خوبی آنالیز کردیم و به جرات می‌توانم بگویم جزو معدود تیم‌هایی بودند که به ما آنقدر حمله کردند. امروز با بازی انتحاری دنبال کسب 3 امتیاز بودیم  به خاطر این نوع از بازی این امکان وجود داشت که گل دوم را بخوریم.

سرمربی فولاد در ادامه  افزود: امروز گلر سپاهان روز خوبی را پشت سر گذاشت و او بارها توپ را از دروازه بیرون کشید. از بازیکنان تیم راضی هستم آنها فوتبال خوبی را پشت سر گذاشتند. تعدادی از بازیکنان تیم همدل نیستند و شاید مجبور شوم که در آینده خیلی از حرف‌ها را بزنم. بازیکنان باید قدر این هواداران را بدانند از حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکر می‌کنم که امروز به رختکن تیم آمدند و جای مسئولان باشگاه را پر کردند. بازیکنان تیم انتظار زیادی ندارند و تنها انتظارشان حضور مسئولان باشگاه است که به آنها خسته نباشید بگویند.

سعداوی خاطر نشان کرد:در نیم فصل و بعد از بازی با سیاه‌جامگان گفتم اگر مشکل من هستم بگویند تا به راحتی بروم. اگر مشکلی نیست چرا روال عادی را طی نمی‌کنند و چیزی که ما می‌خواهیم را انجام نمی‌دهند از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند. امروز توپ‌های ما به گل نرفت. اما در نیم فصل اول توپ‌ها ما به راحتی وارد دروازه می‌شد. در پایان باید بگویم تا پایان سال جاری با باشگاه‌ قرارداد دارم و تا پایان خودم و کادرم با قدرت می‌ایستیم. در پایان فصل هم دست مسئولان است که هر کاری که می‌خواهند را انجام دهند و به جمع بندی برسند.

فولاد خوزستان سپاهان نعیم سعداوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر