کد خبر: 477400 A

حسین محمودی در جلسه ای دراولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی با مسئولان جودو عنوان کرد که ما می توانیم شاهد رشد استعدادهای بانوان جودو کار در این رشته باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی هیات جودو و کوراش خراسان رضوی،حسین محمودی در اولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی با نایب رییس و مسئولان کمیته ها و مربیان فعال حوزه بانوان هیات که روز گذشته 20 فروردین ماه برگزار شد، عنوان کرد: در سال جاری باید با توسعه آموزش و تقویت بنیه فنی مربیان، داوران و ورزشکاران تلاش برای ارتقاء بیش از پیش جودو بانوان استان را دنبال کرد.

وی ضمن تقدیر از زحمات بانوان فعال جودو استان در سال 95، گفت: در سالی که گذشت با تلاش های تمامی دست اندرکاران این بخش، دست آورد های خوبی در بخش مسابقات قهرمانی کشور و برگزاری دوره های آموزشی و ارتقاء کمربند بدست آمد که باید تلاش کنیم این روند درسال جدید نیز تداوم داشته باشد.

رییس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان خراسان رضوی با اشاره به اعم برنامه های بخش بانوان در سال 96، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود نیروی های کارآمد در بخش مربیگری و داوری و هم افزایی هرچه بیشتر در پیشبرد برنامه ها و اهداف سال جاری می توانیم، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای نو در جودو بانوان استان باشیم.

 

جودو بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر