کد خبر: 477497 A

بارسلونا برای این که بتواند برابر پاری ‌سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه‌ را جبران کند از بهترین جادوگر جهان بهره برد.

به گزارش ایلنا،بارسلونا همیشه جادوگرانی در میدان داشته؛ از یوهان کرویف گرفته تا لیونل مسی، همه در داخل میدان جادو کرده و تماشاگران را شگفت‌زده کرده‌اند. اکنون هم آنها به سراغ یک شعبده‌باز رفته‌اند تا در خارج از میدان هم به جادوگری بپردازند و بتوانند به جادو در داخل میدان ادامه دهند. این باشگاه اسپانیایی اعلام کرده که دینامو، شعبده‌باز مشهور، خارج از میدان با بازیکنان آنها کار می‌کند و تصاویر آن را هم منتشر کرده است.

nintchdbpict000315631914

بارسلونا ویدئویی در این زمینه منتشر کرده که در آن دینامو به‌شوخی می‌گوید که برد شش بر یک مقابل پاری سن‌ژرمن کار او بوده است. این برد باعث شد بارسلونا بزرگترین بازگشت تاریخ لیگ قهرمانان را رقم بزند و به دور بعد صعود کند. دینامو برنامه‌ای به نام «جادوگری غیرممکن» دارد و به نظر می‌رسد که دوست داشته این بازی را در برنامه تلویزیونی خود به نمایش بگذارد!

nintchdbpict000315644243

دینامو در این ویدئو با چندین بازیکن بزرگ باشگاه، از جمله لوییس سوارس، جوردی آلبا، جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس کار می‌کند و به آنها تکنیک‌هایی در زمینه شعبده‌بازی یاد می‌دهد. این کار او بخشی از کمپین MagicOfBarca # (جادوی بارسا) است. او در یک حقه شعبده‌بازی، کاری می‌کند که سوارس فکر کند یکی دارد روی شانه او ضربه می‌زند، در حالی که هیچ تماسی برقرار نمی‌شود و کسی واقعا روی شانه او ضربه نمی‌زند. این حقه او باعث می‌شود که پیکه بسیار تعجب کند؛ حتی بیشتر از آنهایی که بازی بارسلونا برابر پاری سن‌ژرمن را تماشا کردند.

nintchdbpict000315644274

دینامو همچنین به روشی دیگر هم بازیکنان را سردرگم می‌کند. او ابتدا خودش کاری می‌کند که انگار با نیروی ذهن، یک میخ محکم را خم می‌کند. او سپس از سوارس و آلبا می‌خواهد که همین کار را انجام دهند و به آنها یاد می‌دهد که چه بکنند. این حقه‌های شعبده‌بازی برای این بوده که ارتباط بازیکنان بارسلونا با یکدیگر بهتر شود؛ البته بعید به نظر می‌رسد که بازیکنان با هم مشکلی داشته باشند.

دینامو پس از انجام حقه‌هایش می‌گوید: «کار کردن با بارسلونا به من فرصت این را داده که برخی تکنیک‌های تصویرسازی ذهنی را به کار بگیرم که ممکن است برای بازیکنان کمی غیرطبیعی به نظر برسد اما زمانی که آنها حاضر شدند با من کار کنند، من واقعا توانستم نیروی بالقوه آنها را بالفعل کنم. من توانستم کاری کنم که آنها حقه‌هایی را انجام دهند که پیش‌تر فکر می‌کردند نمی‌توانند انجامشان دهند.

dynamo-magicofbarca-6

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا پاریس سنت‌ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر