کد خبر: 477499 A

علیرضا منصوریان در دیدار با لکوموتیو بر خلاف بازی‌های قبلی هر سه تعویض خود را خیلی زود انجام داد و البته نتیجه آن را دید.

به گزارش ایلنا، سرمربی استقلال در نیمه دوم خسرو حیدری، جابر انصاری و بهنام برزای را به زمین مسابقه فرستاد تا بتواند در تاشکند به گل مساوی برسد و هر سه تعویض او نیز در زمین مسابقه خوب ظاهر شدند.

خسرو حیدری بعد از حضور در زمین به خوبی سمت راست استقلال را در حمله فعال کرد و در دفاع نیز اجازه نداد تا لکوموتیو دروازه رحمتی را تهدید کند.

مدافع راست استقلال که این بازی را پس از هفته‌ها از روی نیمکت آغاز کرده بود، به عنوان یار جانشین عملکرد بسیار خوبی در زمین مسابقه داشت تا منصوریان بابت تعویض او سربلند شود.

جابر انصاری دیگر تعویض آبی‌ها بود که با حضور در زمین مسابقه پایه گذار گل استقلال شد. انصاری در فرصت 30 دقیقه‌ای خود نمایشی به مراتب بهتر از محسن کریمی داشت و نقش او در حملات استقلال قابل لمس بود و در نهایت توانست با یک پاس گل، تعویض طلایی منصوریان لقب بگیرد.

بهنام برزای دیگر تعویض منصوریان بود که اگر کمی خوش شانس بود، می‌توانست برای آبی‌ها گل بزند اما ضربه سر او را بازیکنان لکوموتیو از روی خط دروازه باز گرداندند تا حضور برزای در زمین تنها معطوف به چند حرکت تیمی و انفرادی شود. سرمربی آبی‌ها در روزی که بر خلاف همیشه از سهمیه تعویض‌های خود به خوبی استفاده کرده بود، مزد شجاعتش را گرفت تا حالا مسیر صعود برای او هموار شود.

علیرضا منصوریان استقلال تهران بهنام برزای لوکوموتیو ازبکستان جابر انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر