کد خبر: 477552 A

هفتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا در طی دو روز در ورزشگاه شهید رسولی ساری با حضور 6 تیم برگزار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا (G1) از دقایقی دیگر با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، باشگاه مقاومت و شهدای مدافع حرم ساری از ایران، عمان، پاکستان، افغانستان و عراق در 5 وزن 54-، 63-، 72-، 82- و 82+‌‌‌‌‌ کیلوگرم به میزبانی هیات تکواندو استان مازندران و در سالن «سید رسول حسینی» شهر ساری برگزار میشود.

مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها امروز (پنجشنبه) در دو نوبت صبح و عصر و دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد.

براساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌ها به دو گروه تقسیم شدند که شهرداری ورامین، پلیس عراق، عمان و پاکستان در گروه اول و شهدای مدافع حرم ساری، مقاومت، الکتریک عراق و آریانا افغانستان در گروه دوم قرار دارند.

برنامه رقابت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

گروه اول

تیم شهرداری ورامین – تیم پاکستان

تیم عراق (پلیس) – تیم عمان

تیم شهرداری ورامین – تیم عمان

تیم پاکستان – تیم عراق (پلیس)

تیم شهرداری ورامین – تیم عراق (پلیس)

تیم عمان – تیم پاکستان

گروه دوم

تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم افغانستان (آریانا)

تیم باشگاه مقاومت – تیم عراق (الکتریک)

تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم عراق (الکتریک)

تیم شهدای مدافع حرم ساری – تیم باشگاه مقاومت

تیم افغانستان (آریانا) – تیم باشگاه مقاومت

تیم عراق (الکتریک) – تیم افغانستان (آریانا)

در دوره گذشته این مسابقات تیم شهرداری ورامین با کسب 5 مدال طلا، 3 نقره و 50 امتیاز قهرمان شد، تیم قزاقستان نیز با یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک برنز و کسب 13 امتیاز و با تفاضلی 37 امتیازی نسبت به تیم سوم نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و تیم النصر امارات با یک مدال طلا، یک مدال نقره، یک مدال برنز و 13 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

 

تکواندو جام باشگاه های آسیا ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر