کد خبر: 477629 A

نمایندگان باشگاه منچستر یونایتد و ۵ باشگاه مطرح اروپایی دیدار تیم‌های المپیاکوس و آ.اک در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی یونان را از نزدیک تماشا می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی تیم‌های المپیاکوس و آ.اک امشب در ورزشگاه کارایسکاکی شهر آتن برگزار می‌شود. در این میان رادیو ورزش یونان از حضور نمایندگان شش باشگاه مطرح اروپایی از جمله منچستر یونایتد(انگلیس)، مالاگا(اسپانیا)، وردربرمن، ولفسبورگ و هرتابرلین(آلمان) و ساسولو(ایتالیا) در ورزشگاه خانگی باشگاه المپیاکوس جهت تماشای بازی جام حذفی یونان و تحت‌نظر گرفتن بازیکنان این تیم خبر داد.  

کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی یکی از بازیکنان کلیدی تیم المپیاکوس در دیدار برابر آ.اک خواهد بود و نمایش خوب او می‌تواند باعث جلب‌توجه باشگاه‌های مطرح اروپایی شود، البته تزوریدیس، مدیر 82 ساله باشگاه المپیاکوس 3ماه قبل پس از جذب انصاری‌فرد به رسانه‌های یونانی اعلام کرده بود که قیمت این مهاجم ایرانی در یک فصل آینده به 10 میلیون یورو خواهد رسید. این پیش بینی مدیر باشگاه المپیاکوس خیلی زود به واقعیت پیوست.  

در حالی که چینی‌ها حاضر بودند این مبلغ را برای انتقال انصاری فرد پرداخت کنند، این باشگاه موافقت نکرد تا حالا انصاری فرد بتواند پیشنهاد بهتری را برای یونانی‌ها به ارمغان بیاورد. این مهاجم ملی پوش کشورمان در ترکیب المپیاکوس روزهای موفقی داشته و انتظار می‌رود در این دیدار هم یکی از بازیکنان موثر تیمش باشد

 

لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد کریم انصاری فرد لیگ یونان المپیاکوس یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر