کد خبر: 477654 A

ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی که در نیس فرانسه توپ میزند،با وجود گل هایی که برای این تیم به ثمر رسانده،فاوره مربی نیس، اما کاملا از او راضی نیست.

به گزارش ایلنا،با وجود گلزنی ماریو بالوتلی در بازی‌ اخیر نیس برابر لیل که هر دو گل برد 2 بر یک تیمش را زد، مربی او هنوز هم از این مهاجم ایتالیایی کاملاً راضی نیست و به او گفته است که فکر نکند مسوولیتش در قبال تیم تنها به گلزنی محدود می‌شود.
 سوپرماریو از تابستان سال گذشته که میلان را به مقصد نیس ترک کرد، در لوشامپیونه 15 گل زده و به تیمش برای رسیدن به رده سوم لیگ کمک بزرگی کرده است. او البته در این مدت سه بار هم اخراج شده است.

130110163303-balotelli-why-always-me-horizontal-gallery

لوسین فاوره، مربی نیس در گفت‌و‌گو با اشپیگل درباره بالوتلی گفت: «او باید بهتر و بیشتر از این بدود. ماریو باید بیشتر کار کند اگر می‌خواهد که هم‌تیمی‌هایش در دراز مدت برایش احترام قایل باشند. در فوتبال مدرن امروز تنها گلزنی کافی نیست. ماریو بازیکن خوبی است و من و او با هم رابطه خوبی داریم اما بُعد شخصیتی یک بازیکن از بعد فنی او جداست. او از نظر شخصیتی یک الگو است و در مورد عملکردش به‌عنوان یک مهاجم هم باید گفت که گل‌هایش قطعاً به ما کمک خواهند کرد. او در بازی‌های اخیر ما هم عملکرد خوبی داشته است.

 

ماریو بالوتلی نیس لوسین فاوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر