کد خبر: 477673 A

برای نخستین بار تیم آرسنال خواهان پست مدیر ورزشی در این باشگاه شد،که ستاره سابق هلندی مارک اوومارس را برای این پست در نظر گرفته است.

به گزارش ایلنا، آرسنال قصد دارد برای اولین بار، پست مدیر ورزشی داشته باشد و مارک اوورمارس، بازیکن سابق این تیم یکی از گزینه‌های اصلی این پست است.

 بعید است که آرسن ونگر، مربی آرسنال از وجود این پست حمایت کند، چرا که بسیاری از کارهای چنین پستی تا پیش از این به عهده او بوده است. مقامات آرسنال می‌خواهند که مدیر ورزشی نه‌تنها مسوولیت خرید و فروش بازیکنان را به عهده داشته باشد، که کل کارهای فوتبالی باشگاه زیر نظر او انجام شود.

ونگر در 21 سال حضور در آرسنال مهم‌ترین چهره فوتبالی این باشگاه بوده و حرف آخر در زمینه انتقالات و مسائل تیم را او می‌زده است. اینکه این مربی فرانسوی حاضر شود با یک مدیر ورزشی کار کند هنوز مشخص نیست اما باشگاه مصمم است که چنین کاری را انجام دهد.

130110163303-balotelli-why-always-me-horizontal-gallery


اوورمارس، ستاره سابق بارسلونا اکنون مدیر ورزشی آژاکس است و آرسنال به دنبال جذب اوست. اوورمارس سه فصل را در آرسنال بازی کرد و با ونگر در سال 1998 توانست دوگانه داخلی را به دست بیاورد. میشاییل زورک، مدیر ورزشی دورتموند هم گزینه دیگر آرسنال است.
 
 

 

آرسنال مارک اوورمارس مدیر ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر