کد خبر: 477731 A

گلرخسار را دیدید خبرم کنید

سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی تیمش گفت تا کنون مالک این باشگاه را ندیده است.

به گزارش ایلنا، علی دایی در نشست خبری پیش از این بازی اظهار کرد: هفته های پایانی لیگ است. امیدوارم این هفته‌ها به خوبی و خوشی تمام شود. یک بازی حساس در خانه داریم. در هفته‌های اخیر نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم ولی تمریناتمان را ادامه‌ دادیم و به امید پیروزی به زمین بازی می‌رویم. سعی می‌کنیم در این بازی برعکس هفته‌های قبل سه امتیاز خانگی را کسب کنیم.

سرمربی نفت در پاسخ به این سوال که سرنوشت نفت در سال آینده چطور است نیز گفت‌: همین امسال مشخص نیست چه برسد به سال آینده.

وی در ادامه افزود: فولاد تیم خیلی خوب و باکیفیتی است که از بازیکنان شایسته زیادی برخوردار است، اما ما می‌خواهیم برخلاف هفته‌های قبل در این بازی خوب نتیجه گرفته و وضعیت‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

دایی در واکنش به سؤال خبرنگار دیگری راجع به اینکه از اینکه داوری در فینال جام حذفی هم علیه تیمش باشد، نگران نیست، تصریح کرد: ببخشید من نگران خیلی چیزها هستم که داوری در آن گم است. من نمی‌توان از حالا در مورد داوری فینال جام حذفی صحبت کنم. کمیته داوران قطعاً بهترین داور را برای فینال خواهد گذاشت تا ان‌شاءالله هیچ کدام از دو تیم مشکلی پیدا نکنند.

دایی درباره عدم نتیجه گیری نفت در هفته‌های اخیر تاکید کرد: این مسئله دیگر لوث شده است. وقتی شما ۴ ماه حقوق نگیرید، می‌توانید کار کنید. همه تیم ها یک تغذیه دارند ولی باور می‌کنید ما همین را هم نداریم؟ بزرگان تیم، هر روز یکی تغذیه تیم را می‌آورد. شما از این تیم چه توقعی دارید؟ فردا باید با لباس قرمز بازی کنیم ولی جوراب را نداریم. یک نفری آمده و با ما صحبت کرده ولی جلسات بی‌خودی بوده است. قرار بود دوشنبه اتفاقاتی بیفتد که دوشنبه شده چهارشنبه و الان شده شنبه. یک سوال دارم. در آن بیانیه کدام چیزی که گفتند عملی شده؟ گفتند با قدرت مدیر را انتخاب می‌کنند ولی الان تنها با قدرت تغذیه تیم را قطع کردند. تا الان سرپرست داشته است و الان همان را هم ندارد. سوال دارم فدراسیون با چه کسی مکاتبه می‌کند؟ شما با این سوالات روح و روان مرا خراب می‌کنید.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در این باره افزود: ما فردا بازی داریم. قرار است با پیراهن قرمز به میدان برویم، اما جوراب سفید و قرمز نداریم و مجبوریم جوراب زرد را با پیراهن قرمز ست کنیم! برای جلسه کمیته انضباطی حمدی‌نژاد یک نفر در باشگاه پیدا شد و گفت، برای روز دوشنبه مشکلات را حل خواهد کرد اما دوشنبه افتاد به چهارشنبه و حالا هم افتاده به شنبه، حالا این آقا کی پیدایش شود، خدا می‌داند! آقایان بیانیه دادند که با قدرت مدیر جانشین شهریاری را انتخاب خواهند کرد، اما قدرت آقایان این بود که اتوبوس تیم را هم نتوانستند فراهم کنند. اینکه ما بر سر تمرین میوه نداریم به بازیکنان بدهیم، واقعاً فاجعه است. عمق فاجعه را باید زمانی دید که در لیگ حرفه‌ای این اتفاقات رخ می‌دهد. فدراسیون فوتبال به چه دلیلی قبول می‌کند چنین افرادی بیایند تیم‌داری کنند؟ چطور ما باید سرپرست باشگاه داشته باشیم اما مدیرعامل نداشته باشیم؟ الان فدراسیون فوتبال با چه کسی بعد از رفتن شهریاری نامه‌نگاری می‌کند و واقعاً فرد پاسخگو در باشگاه نفت کیست؟! خیلی از خبرنگاران با سؤالات‌شان در مورد موضوع نفت با روح و روان من بازی می‌کنند.

وی راجع به اینکه آیا او گلرخسار مالک اصلی باشگاه نفت را از نزدیک دیده است یا نه، عنوان کرد: در عمرم گلرخسار بزرگ (پدر) را ندیده‌ام. شما هم اگر دیدید به من خبر بدهید. به نظر من کسی که باشگاه را خریده شما از وضعیتش بهتر از من خبر دارید. موقعی که کسی به باشگاه رسیدگی نمی‌کند چطور به او تیمی به این بزرگی را داده‌اند، واقعاً من مانده‌ام افراد چطور صاحب تیم می‌شوند. اصلاً شما بگویید من گلرخسار را دیدم فکر کردید چه اتفاقی می‌افتد، نه عزیز من، این آقا اصلاً ایران نیست و حالا حالا هم نمی‌آید!

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران همچنین در مورد اینکه گفته می‌شود حسین شهریاری به مالک باشگاه نفت گفته بود اگر سرپرستی تیم را به او بدهند آن وقت 80 درصد هزینه‌ها را تأمین خواهد کرد و برای همین باشگاه نفت به مشکل خورده است، یادآور شد: باشگاه ما از اول فصل مدیرعامل نداشت و شهریاری را آوردند تا رابط بین کادرفنی و بازیکنان با مالک باشگاه باشد. اگر الان تیم به مشکل خورده است شهریاری که نباید پاسخگو باشد، بلکه مالک باشگاه باید پاسخ ما را بدهد، چرا که آنها شهریاری را آوردند. این را که می‌بایست مالک باشگاه 20 درصد هزینه‌ها را تأمین می‌کرده و 80 درصد بقیه را سرپرست باشگاه، مطمئن نیستم، اما ببخشید 80 درصد نه، اگر سرپرست 10 درصد بودجه باشگاه را هم تأمین کند ما قبول داریم! چنین چیزهایی نیست. البته برخی مدیران هم هستند که قبل از روی کار آمدن ادعا می‌کنند ما 80 درصد بودجه باشگاه را تأمین می‌کنیم، اما وقتی جایگاه‌شان سفت می‌شود کاری دیگر انجام نمی‌دهند.

دایی در واکنش به انتقادات نسبت به مهدی طارمی و همچنین اظهارات یکی از مسئولان پرسپولیس (محمدعلی ترکاشوند) مبنی بر اینکه عالیشاه و نواللهی به پرسپولیس خیانت کردند، عنوان کرد: الان هم مدیران پرسپولیس فکر می‌کنند که ما غریبه هستیم. طارمی بازیکن بزرگی است. او در هر بازی گل زده  ولی حالا آمده پنالتی‌ خراب کرده است. خودم انتقاد دارم که چرا باید در این بازی حساس چیپ بزند. نمی‌دانم چه کسی در سر این پسر می‌خواند که این طور کند ولی من قبول ندارم که از او اینطور انتقاد شود. در مورد خیانت هم گذشت زمان نشان می‌دهد چه کسی خیانت کرده است. جوانانی که آمدند با جان و دل برای این تیم زحمت کشیدند، چرا باید این آقا بیاید و به او چنین تهمتی بزند. این بازیکنان در این تیم زحمت کشیدند و همیشه در کنار این تیم بودند. به غیر از باغیرت، به نوراللهی و عالیشاه نمی‌توانم چیز دیگری بگویم. این آقایان از کجا آمدند که چنین صحبتی می‌کنند؟

سرمربی نفت تهران در پایان تصریح کرد: این آقایان سرشان برای تیم شکسته؟ آورده این آقایان چه بوده است؟ آورده آنها این بوده که یکی از پسران آقایان در مجموعه ۳۰۹۰ استخدام شود و پول‌ها را جابجا کند. آورده‌شان این بوده که دو بازیکن را از اوکراین بیاوردند و اصلا مشخص نشد که چقدر گرفتند  و چطور قراردادشان فسخ شد. این‌ها را گذشت زمان نشان می‌دهد. به هواداران تیم فوتبال پرسپولیس قهرمانی‌شان را تبریک می‌گویم. اگر این تیم قهرمان نمی‌شد، چطور این آقایان می‌خواستند این مسائل را پنهان کنند؟ البته این مسائل بعدا مشخص می‌شود. کارهایشان را پشت سر قهرمانی و عالیشاه و نوراللهی پنهان می‌کنند. چون دیدند که تیم دارد قهرمان می‌شود، دارند این مسائل را مطرح می‌کنند؟ گذشت زمان مشخص می‌کند چه کسی به این تیم خدمت کرده و چه تیمی خیانت کرده است.

 

علی دایی لیگ برتر فوتبال ایران نفت تهران نشست خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر