کد خبر: 480677 A

مصدومیت زلاتان ایبراهیموویچ در بازی برابر اندرلخت باعث شده تا شایعاتی مبنی برر حضور وین رونی در ترکیب منچستریونایتد به گوش برسد.

به گزارش ایلنا، منچستریونایتد با پیروزی برابر اندرلخت به جمع چهارتیم برتر لیگ اروپا صعود کرد اما صعود آنها با یک اتفاق بد همراه بود. در دقایق پایانی وقت های قانونی بازی زلاتان ایبراهیموویچ در محوطه جریمه اندرلخت پس از یک پرش، فرود موفقی نداشت همین موجب شد تا او از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شود.

cghjhk

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از پایان این بازی گفت: می‌خواهم منتظر نظر پزشکان تیم بمانم، اما حس خوبی در مورد مصدومیت زلاتان ندارم. سعی می‌کنم خوشبین باشم، اما خوشبین نیستم. فکر نمی‌کنم زلاتان دچار مصدومیت‌ آسانی شده باشد، اما ترجیح می‌دهم تا روز جمعه منتظر نتیجه آزمایش‌های بیشتر بمانم. سپس می‌توانم در این مورد صحبت کنم چون من سرمربی هستم نه پزشک!

cghjhk4

با مصدومیت زلاتان که جدی است وین رونی می‌تواند، امیدوار به بازگشت در ترکیب شیاطین سرخ باشد. ایبراهیموویچ پس از مصدومیت جایش در ترکیب را به مارسیال مهاجم جوان داد و رونی برای بازگشت به ترکیب ابتدا باید منتظر جواب آزمایش‌های زلاتان باشد و سپس نظر مورینیو را جلب کند تا بتواند در صورت غیبت زلاتان در دیدار یکشنبه مقابل برنلی به میدان برود.

منچستریونایتد وین رونی مصدومیت زلاتان ایبراهیموویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر