کد خبر: 480680 A

نخستین تمرین آماده سازی تیم ملی تکواندو مردان کشورمان پس از ورود به کشور قزاقستان برای حضور در تورنمنت آزاد قزاقستان (G1) برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم‌ملی تکواندو مردان کشورمان برای شرکت در تورنمنت آزاد قزاقستان روز چهارشنبهبه این کشور اعزام و پس از استراحتی کوتاه نخستین تمرین خود را عصر روز پنجشنبه در سالن تمرین مسابقات برپا کرد.

این رقابت‌ها از فردا به مدت 3 روز و با حضور 472 تکواندوکار برگزار می‌شود که تکواندوکاران کشورمان با ترکیب مهدی اسحاقی و جعفر خلیل‌زاده در وزن 54- کیلوگرم، محمد گودرزی و صادق دهقانی در وزن 58- کیلوگرم، آریان محمدی و مهدی یوسفی در وزن 63- کیلوگرم، سیدحسین احسانی و محمد صفایی در وزن 68- کیلوگرم، احمد خسرو فر و مهدی جلالی در وزن 74- کیلوگرم، مهدی قیاسی و علیرضا درویش‌پور در وزن 80- کیلوگرم، احمد محمدی و فرشاد قیاسی در وزن 87- کیلوگرم، حسین قربان‌زاده و آرش تفرشی دباغ در وزن 87+ کیلوگرم به مصاف حریفانشان می‌روند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و مهدی احمدی به عنوان مربی می‌باشد.

تورنمت آزاد قزاقستان (G1) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

قزاقستان فدراسیون تکواندو تیم ملی تکواندو ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر