کد خبر: 480707 A

مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا نوجوانان؛

زهرا پوراسماعیل با شکست تکواندوکار کشور چین مدال طلای وزن 68+ کیلوگرم در نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان را برای کشورمان به دست آورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 246 تکواندوکار از 22 کشور آسیایی از صبح روز چهارشنبه (30 فروردین‌ماه) در مجتمع ورزشی "آتی‌راو" قزاقستان آغاز و امروز (جمعه) به پایان می‌رسد.

امروز و در آخرین روز این رقابت‌ها، تکواندوکاران اوزان 59-، 63-، 78- و 78+ کیلوگرم در گروه پسران و اوزان 55-، 59-، 68- و 68+ کیلوگرم در گروه دختران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند که حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی، امیرحسین وقوعی آذر، مهران برخورداری، مبینا شاکری، یلدا ولی نژاد، مبینا بابالو و زهرا پوراسماعیل به عنوان نمایندگان کشورمان در روز پایانی هستند.

کاپیتان تیم‌ملی نوجوانان دختر کشورمان برای کسب این مدال زرین، پس از یک‌دور استراحت ابتدا 9 بر یک «سو یئون کیم» از کره‌جنوبی را شکست داد، سپس در مرحله فینال به مصاف «ژیهوی فنگ» از چین رفت و با نتیجه 14 بر 7 توانست مدال طلای وزن 68+ کیلوگرم را به نام خود ثبت نماید.

تکواندوی قهرمانی آسیا فدراسیون تکواندو تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران زهرا پوراسماعیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر