کد خبر: 480728 A

با دو هفته مانده به پایان لیگ رقابت‌ برای آقای گلی در فصل شانزدهم همچنان ادامه دارد و دو مهاجم جوان بوشهری در صدر گلزنان لیگ شانزدهم قرار گرفته اند.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و هشتم لیگ برتر در حالی به پایان رسید که مدعیان کسب آقای گلی در فصل جاری موفق به باز کردن دروازه حریفان خود شدند.

پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد بود و مهدی طارمی یک گل از مجموع چهار گل به ثمر رسیده برای پرسپولیس در این دیدار را به ثمر رساند. آقای گل فصل قبل در این دیدار موقعیت‌های زیادی را از دست داد و اگر کمی قدردان موقعیت‌هایی که هافبک‌های خلاق پرسپولیس در طول دیدار برای او ساخته و پرداخته کرده بودند، بود می‌توانست در هفته بیست و هشتم مقتدارنه در صدر جدول گلزنان قرار بگیردو تک گل طارمی در این دیدار با سماجت رفیعی در میانه میدان طراحی شد.

xhvld2

رفیعی پس از توپ ربایی در میانه میدان به طارمی پاس داد و مهاجم پرسپولیس با پاس کاری با وحید امیری پشت مدافعان با پس به عمق صاحب موقعیت شد؛ ضربه بقل پای طارمی کافی بود تا پس از برخورد ضربه با تیرک دروازه پدیده برای سومین بار در روز جشن قهرمانی سرخپوشان باز شود. طارمی موقعیت خوبی را از دست داد و گل‌های بیشتری می‌توانست در این دیدار برای او به ثبت برسد.

xhvld

ساسان انصاری پس از چند وقت فاصله گرفتن از دوران خوب گلزنی در لیگ دوباره به روزهای اوج بازگشته و روند بهتر شدن این مهاجم در گلزنی قابل مشاهده است. مهاجم جوانی که پس از چند هفته حضور در جمع پرسپولیسی‌ها در نیم فصل، به فولاد بازگشت و به دنبال تحقق رویاهایش در جمع شاگردان سعداوی ادامه داد. انصاری در هفته گذشته مقابل نفت تهران دو گل به ثمر رسانده بود و در دربی خوزستان که هفته بیست و هشتم برگزار شد با وجود شکست سه بر صفر تیمش برابر استقلال خوزستان یک گل به ثمر رساند. انصاری 24 ساعت پس از بازگشت طارمی به صدر جدول گلزنان دوبراه به همراه او با 16 گل در مکان اول گلزنان لیگ شانزدهم قرار گرفت.

انصاری

اکنون با دو هفته مانده به پایان لیگ مهاجمان پرسپولیس و فولاد خوزستان به دنبال گرفتن کفش طلای این فصل هستند. پرسپولیس در دو دیدار آینده برابر ذوب آهن و سیاه جامگان به میدان خواهد رفت و فولاد خوزستان در دو دیدار باقی مناده با صنعت نفت آبادان و پیکان تهران مصاف می‌دهد.

پرسپولیس فولاد خوزستان مهدی طارمی ساسان انصاری آقای گلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر