کد خبر: 480892 A

استقلال تهران مدت‌ها است برابر تراکتورسازی تبریز موفق به کسب پیروزی نشده است.

به گزارش ایلنا، تیم‌های تراکتورسازی و استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و تراکتورسازی برتری جالبی در دیدارهای رودر رو در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر مقابل حریف تهرانی خود دارد.

تیم استقلال 1500 روز است در لیگ برتر مقابل تراکتورسازی پیروز نشده است. تراکتورسازان در حالی آخرین دیدار رودر رو را با پیروزی پشت سر گذاشتند که آبی پوشان پایتخت در لیگ برتر بیش از 1500روز است که در حسرت پیروزی مقابل نماینده فوتبال آذربایجان هستند.

آخرین باری که استقلال توانسته در لیگ برتر مقابل تیم تراکتورسازی به پیروزی برسد به 18 اسفند سال 1391 برمی‌گردد که در هفته بیست و نهم لیگ برتر 92-91 توانستند با یک گل به پیروزی برسند. پس‌ از آن دیدار تراکتورسازان 5 بار به پیروزی رسیدند ولی حریف نتوانسته دیداری را با 3 امتیاز پشت سر بگذارد.

استقلال تهران در این فصل دو بار برابر تراکتورسازی قرار گرفت و در هردو بازی تیم تحت هدایت علیرضا منصوریان برابر شاگردان امیر قلعه نویی نتیجه بازی را واگذار کرده است. استقلال تهران در بازی رفت در ورزشگاه آزادی دو بر یک و در بازی برگشت یک بر صفر شکست خورد تا رکورد شکست ناپذیری تبریزی‌ها

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر