کد خبر: 480925 A

جشن قهرمانی لیگ های مختلف سال 95 والیبال ایران و رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی والیبال امروز برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جشن قهرمانی لیگ‌های برتر مردان و زنان و دسته یک مردان و رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی والیبال امروز طی مراسمی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.
این مراسم از ساعت 19 و 30 دقیقه با حضور خانواده بزرگ والیبال و مسئولین ورزش کشور در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار می‌شود.
سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» از 28 مهرماه سال 95 با حضور 12 تیم آغاز شد و روز یکشنبه 22 اسفندماه 95 با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.
در نهایت تیم والیبال بانک سرمایه عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را به دست آورد و تیم‌های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران در سال 1395 از چهارم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه آغاز شد اما در دور برگشت این رقابت‌ها تیم پارسه حذف شد.
در مجموع دور رفت و برگشت لیگ برتر بانوان 41 دیدار برگزار شد و تیم‌های بانک سرمایه، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور جام «شهدای منا» نیز با قهرمانی سپهر الکتریک قزوین به پایان رسید و تیم رعد پدافند اصفهان نایب قهرمان شد. دو تیم سهمیه لیگ برتر امسال را نیز به دست آوردند.
در لیگ دسته یک تیم‌های مقاومت فرمانداری مهاباد و شهرداری جوان ارومیه رتبه سوم مشترک به دست آوردند.
تیم ملی والیبال ایران نیز امسال در چهار رویداد لیگ جهانی، قهرمانان قاره‌ها، قهرمانی آسیا و انتخابی جهان شرکت می‌کند.

لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال پیراهن تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر