کد خبر: 488158 A

رئال مادرید چند خرید معمولی و سه خرید برزگ خواهد داشت و قوی‌تر از پیش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رئال مادرید به احتمال فراوان امشب اتلتیکو مادرید را از میان برداشته و به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه می‌یابند. آنها یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر خود را دارند و در فصل نقل و انتقالات نیاز به تغییرات محسوس در ترکیب این تیم حس نمی‌شود. با این حال، آنها چند هدف اصلی و چند هدف فرعی خواهند داشت. هدف‌های فرعی دو کاربرد دارند:

1. پر کردن نیکمت

2. آینده‌نگری: در این مورد آنها طی سالهای اخیر بازیکنان آینده‌دار را از سنین جوانی به استخدام در آورده‌اند تا سالیان سال بتوانند برایشان بدرخشند. مذاکره با تئو هرناندز و  وینیسیوس در این راستا است.

skysports-eden-hazard-chelsea_3918835

با این حال، رئال سه هدف اصلی خواهد داشت که مهمترین آنها یافتن جانشینی برای مودریچ است. دوران مودریچ در مادرید به سر آمده و هازارد قرار است چانشین وی شود. خرید هازارد از برخی جهات می‌تواند اشتباه باشد، چرا که وی در 3-3-4 رئال باید یک خط عقبتر بازی کند؛ پشت سر BBC.

از سوی دیگر آنها یک گلر جذب خواهند کرد و اگر اتفاق خاصی نیفتد بالاخره دخه‌آ به رئال مادرید خواهد پیوست. آنها سال‌ها است که خواستار استخدام گلر یونایتد هستند و به نظر می‌رسد این بار این اتفاق روی بدهد.

mbape-4

سومین خرید رئال کیلیان ام‌باپه، ستاره‌ی 18 ساله‌ی موناکو، است که شب گذشته در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان دروازه‌ی بوفون و یوونتوس را گشود تا تبعات حذف تیمش را سبک‌تر کند. او جانشین بنزمایی خواهد شد که مورد علاقه‌ی زیدان و منفور نزد هواداران و فلورنتینو پرز است.

به این ترتیب، ترکیب زیر برای فصل بعدِ رئال رویایی خواهد بود:

دخه‌آ

مارسلو- سرخیو راموس- رافائل واران- کارواخال

ادن هازارد- کاسمیرو- تونی کروس

رونالدو- ام‌باپه- گرت بیل

 

رئال مادرید داوید دخه‌آ بنزما ادن هازارد کیلیان ام‌باپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر