کد خبر: 488380 A

بازخوانی یک جرو بحث قدیمی بین مهاجم استقلال و قلعه نویی؛

مهاجم تراکتورسازی خاطره خوشی از آخرین قهرمانی با امیر قلعه‌نویی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی امروز در فینال جام حذفی به مصاف نفت تهران می‌رود و این فرصت را دارد تا با پیروزی در این دیدار به عنوان قهرمانی جام حذفی برسد.

این قهرمانی در صورتی که به تراکتورسازی برسد یک جام دیگر در همکاری امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی با فرزاد حاتمی است که در خط حمله این تیم بازی می‌کند.

این دو نفر آخرین تجربه قهرمانی‌شان که مربوط به فصل دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر است را هم در تجربه همکاری مشترکشان به دست آوردند که البته با دلخوری‌هایی در این میان همراه بود.

قلعه‌نویی که سختی‌های زیادی در فصل دوازدهم در استقلال کشیده بود و بابت بعضی مسائل از تماشاگران استقلال دلخور بود حاضر به حضور در جشن قهرمانی نشد و پس از پایان بازی به رختکن رفت و دیگر وارد زمین نشد.

در این میان برخی از بازیکنان استقلال که از قهرمانی تیم‌شان به شدت خوشحال بودند شادی زیادی از خودشان نشان دادند که فرزاد حاتمی هم یکی از این بازیکنان بود و حرکات عجیب غریبی به همراه جام انجام داد.

a

b

c

d

e

ظاهراً این موضوع باعث دلخوری قلعه‌نویی از حاتمی شده بود و در صحبت‌هایی پساز آن بدون نام بردن از این بازیکن گفته بود بعضی‌ها جنبه گرفتن جام و قهرمانی را ندارند.

حال پس از گذشت 4 سال از آن روز قلعه‌نویی و حاتمی در آستانه یک قهرمانی دیگر هستند و باید دید این‌بار حاتمی جنبه جام گرفتن را دارد یا دوباره مورد شماتت سرمربی خود قرار می‌گیرد.

امیر قلعه نویی فرزاد حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر