کد خبر: 488474 A

انتقام شاگردان سابق برابر ژنرال

علی دایی با پیروزی نفت تهران برابر شاگردان امیر قلعه نویی در فینال جام حذفی پس از شش سال موفق به کسب عنوان قهرمانی در دوران سرمربیگری اش شد.

به گزارش ایلنا، علی دایی که نزدیک به شش سال موفق به کسب قهرمانی به همراه تیمی نشده بود، شاگردانش در فینال جام حذفی توانستند به پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی تبریز دست پیدا کنند و قهرمان حذفی 96_95 شوند.

نیمه نخست این دیدار برای تراکتورسازی ها یک موقعیت خوب را برای گلزنی به همراه داشت اما میلاد فراهانی اب واکنش فوق العاده این ضربه پنالتی را نهار کرد تا شانس مسلم برای پیش افتادن برابر حریف در نیمه نخست از بین برود و در ادامه هم اتفاق جدی روی دروازه ها رخ ندهد و درنیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

تتت

نیمه دوم این دیدار هم با بازی پیاپی دو طرف پیگیری شد و موقعیت های جدی روی دروزاه هر دو تیم ایجاد نشد تا روی ارسال تیموریان ضربه سر شهباززاده دروازه تراکتورسازی را باز کند. این دیدار در ادامه گلی در پی نداشت و شهباز زاده و تیموریان که سابقه بازی با تیم تحت هدایت امیر قلعه نویی را داشتند، توانستند شاگردان قلعه نویی را امشب در کسب جام ناکام بگذارند.

داوران: سیدمهدی سیدعلی، سعید علی نژادیان، سعید قاسمی و جواد رحیم زاده

اخطار:

شرح گل:

تراکتورسازی صفر/ نفت تهران یک: سجاد شهباززاده ارسال دیدنی آندرانیک تیموریان با ضربه سر سجاد شهباز زاده وارد دروازه تراکتورسازی تبریز شد.

شهباز

ترکیب نفت تهران:

میلاد فراهانی، ایگور پراهیچ، رضا علیاری، محمد دانشگر، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی، آندرانیک تیموریان، اکبر صادقی، آرش رضاوند(عیسی آل کثیر، 68) ، سجاد شهباززاده و محمد قاضی

سرمربی:علی دایی

 

ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، سعید آقایی(مهدی شریفی، 67)، خالد شفیعی، هادی محمدی، محمد ایران‌پوریان، محمد نوری، مهدی کیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و فرزاد حاتمی.

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

دقایق حساس:

دقیقه 9: ضربه سجاد شهباززاده از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه 13: ارسال محمد ابراهیمی از سمت چپ خط دفاع نفت راهی اوت شد.

دقیقه 15: ضربه اکبر صادقی از پشت محوطه جریمه راهی به دروازه تراکتور نیافت.

دقیقه 23: ضربه محمد ابراهیمی با فاصله زیاد از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 27: اعلام پنالتی برای تراکتور سازی/درگیری اکبر صادقی و محمد ابراهیمی در درون محطوه جریمه با نظر سیدعلی پنالتی اعلام شد.

دقیقه 29: میلاد فراهانی پنالتی ایران‌پوریان را مهارکرد تا بهترین موقعیت برای گلزنی تراکتورسازی تا به اینجا از دست برود.

دقیقه 36: ضربه آکروباتیک محمد ابراهیمی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 42: ارسال تیموریان و ضربه سر محمد قاضی از بالای دروازه اخباری راهی اوت شد.

دقیقه 45+2: حرکت پا به توپ ابراهیمی و ضربه این بازیکن از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

تراکتور

دقیقه 47: اولین موقعیت خطرناک در نیمه دوم را تیموریان طراحی کرد. پرتاب بلند تیموریان و ضربه سر اسدی به شکل خطرناکی از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه 61: ضربه آزاد محمد قاضی به مدافعین تراکتور برخورد کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 76: مهاجم نفت تهران در موقعیتی تک به تک با محمدرضا اخباری قرار گرفت که سنگربان تراکتورسازی از شهباززاده بهتر عمل کرد و مانع از نمایش او شد.

دقیقه 83: شهرام گودرزی بازیکن تراکتورسازی در یک برخورد به شدت مصدوم شد و توسط آمبولانس به بیمارستان متقل شد.

حواشی:

میلاد ‌فخرالدینی، ایمان مبعلی و امیر‌ارسلان مطهری به علت مصدومیت و احمد آل‌نعمه، توحید غلامی و عباس بوعذار به علت محرومیت در این دیدار حضور ندارند.

تراکتورسازی تبریز نفت تهران فینال جام حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر