کد خبر: 488486 A

قهرمانی نفت مبارک مسئولان باشگاه هم باشد

سرمربی نقت تهران تیمش را لایق قهرمانی در جام حذفی دانست و گفت:روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و برای این قهرمانی زحمت زیادی کشیدیم.

به گزارش ایلنا،علی دایی پس از قهرمانی جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر قهرمان شدیم، مستحق این قهرمانی بودیم و بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و من همه آنها را دوست دارم.روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، بدون امکانات و بدون پول تمرین کردیم و جلو آمدیم، همه بچه‌ها برای رسیدن به این عنوان با جان و دل بازی کردند و به حقشان رسیدند.

سرمربی تیم نفت تهران در ادامه افزود: یکسری بازیکن بی‌ادعا که افتخار می‌کنم با آنها کار کرده‌ام، در فینال جام حذفی با جان و دل کار کردند، به هر حال کار من تمام شد و دیگر به آن فکر نمی‌کنم. خدا را شکر می‌کنم که با قهرمانی از نفت جدا می‌شوم. 

دایی با تشکر از هواداران آبادانی که از تیمش حمایت کردند،‌ گفت: دست این هواداران درد نکند. آنها برای ما سنگ تمام گذاشتند. ما تیم بدون تماشاگر هستیم و توقعی هم نداشتیم که هواداران آبادانی از تیم ما حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص کیفیت زمین بازی نیز اظهار داشت: این زمین شرایطی دارد که مشخص است تنها یک هفته به آن رسیده‌اند، در حالی که به نظر من اینجا باید زمینی در شأن خرمشهر داشته باشد. خرمشهر خیلی شهید داده است و یکی از مناطقی است که در دوران دفاع مقدس خیلی مقاومت کرد. نظام ما مدیون خرمشهری‌ها است. به نظر من باید بازی فینال بهتر از این برگزار می‌شد و زمین مسابقه هم باید در شأن ما و خرمشهر باشد. 

سرمربی تیم نفت با انتقاد از مسئولان این باشگاه که اقدامی برای حمایت از تیم نکردند، افزود: فقط باید این را بگویم که امروز نفت مردانه قهرمان شد. بازیکنان ما مردانه جنگیدند و بدون پشتیبانی هم مردانه جنگیدند. آنها همه مردانه یک تیم را ساختند و خوشبختانه امروز هم نتیجه گرفتند.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا به کارش در لیگ برتر ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: هر چه خدا بخواهد.

تراکتورسازی تبریز علی دایی نفت تهران فینال جام حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر